Gouden tientje, 1911, met gouden 585/000 muntrand met gegraveerde bewerking. Totaal 9,4 gr. in goede staat.
Gouden tientje, 1925, met gouden 585/000 muntrand met gefacetteerde bewerking. totaal ca 9,4 gr. In goede staat
Granaten sieraden set met goud, 585/000, bestaande uit een granaatcollier, 4 rijen aan een gouden sluiting met granaten en bijpassende eindstukken, lengte 36 cm, een ring met een rozet met granaten, ø...
Grote 17e/18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.
Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G
Thomas, met certificaat, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G
Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Toon de Jong, landschap, olieverf op paneel 21x12cm. Cond:G
Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Naar P. P. Schietges, geitenhoedster met geit, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Speelgoed kruidenierswinkel vol accessoires, weegschaal, toonbank, kassa, etc. 2e helft 20e eeuw, eigenbouw 21x53x24cm Cond:G
Zeer grote antieke Armand Marseille porseleinen pop met wenkbrauwen van echt haar A15M 374830/374831 echt haar pruik, gelede lichaam slaapogen open mond 4 tanden koraal ketting en zwarte kleding 80cm ...
Negentiende eeuwse Franse Morbier minicomtoise met harpslinger, in goede staat 29x17x11cm. Cond:G
Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met mooi ingelegd nest, met diverse lades en deurtjes, in goede originele staat 177x100x50cm Cond;G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire bank, omstreeks 1830, met goede velours stoffering, lichte fineerschades 100x200x68cm. Cond:G
Twee oude Japanse houtgestoken 2 deurskastjes met lades achter de deuren, natuurstenen opleg op de deuren, 20e eeuw, minimale beschadigingen, 70x39x18cm. Cond:G
Beschilderde craquele verf, houten piedestal 2e helft 20e eeuw, in Rococostijl 174cm Cond:G
Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in diverse kleuren, in goede staat 347x258cm Cond:G
Zeer groot Perzisch kleed Bidjar, fijngeknoopt, met floraal decor in goede staat 355x250cm Cond:G
Bronzen figuur, 21e eeuw gesigneerd L.Luciano,voorstellende: stijve man op stijf paard staand op marmeren sokkel 40x34x12cm. Cond:G
Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R/G.
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een krachtpatser gesigneerd P.Duval in goede staat, 36cm.
Groot blue Danube porseleinen servies, bestaande uit: 10 grote borden, twee sauskommen, 14 soepborden, 1 kandelaar, 12 soepkommen, 1 schenkkan, 24 kleine borden, 12 mokken, 17 normale borden, 11 kop e...
Armband met 2 rijen bloedkoraal, ø 7 mm. De armband is voorzien van een onedele sluiting en bevestigingsstukjes. Lengte 18 cm. ca. 26 gr.
Gouden tientje, 1879, met gouden 585/000 muntrand met gegraveerd driehoekig lijnenspel ca 9,8 gr.
Armband van bloedkoraal met gouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, tonvormig 4-5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met ribbewerking en een ovale bloedkoraal in het midden...
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met fijne handgravure,835/000. Grootkeur jl U: 1854 MT: C. van Dam, Schoonhoven, ca 124 gr. 13x7x2,5cm Cond:G
Lot bestaande uit bloedkoralen, o.a. een lang collier, 70 cm, met bloedkoralen, rond, ø 5 mm, twee zakjes met bloedkoralen ø3-8 mm, totaal 44 gram en een zakje met broche met bloedkoralen en een aanta...
Witgouden entouragering, 585/000, met briljant. Een fijne ring met een rozet met 1 grotere middensteen en 6 stenen er rond omheen, alles in bloemvorm gezet. Totaal ca 0,35 crt.. ø 56 ca 2,0 gr
Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G
Duitse houten Barokstijl gepolychromeerde trompetspelende engel met vergulding 20e eeuw 34cm Cond;G
Oude tuintafel van brons in Historisme stijl met duivelskoppen 20e eeuw 62x38ø Cond:G
Antieke Hollandse marine sabel door Frans pauwels S'Gravenhage omstreeks 1900, leeuwenkop, met ivoren heft, originele patina, lichte oxidatie lemmet, origineel, 95cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse gietijzeren haardplaat, met tekst en figurenvoorstelling, Hollandia pro Patria anno 1662, in goede staat 69x55cm.
Grote Duitse regulateur met decentrale secondenwijzer, omstreeks 1900. Gesigneerd H. Oelrich Steinkirchen, slinger compleet, gewicht weg. Lengte 144cm.
Franse pallisander kolompendule omstreeks 1870 met florale intarsia, vergulde bronzen capitellen, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gave emaille wijzerplaat. In goede staat 47cm.
Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast, Louis Quinze- stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 220x136cm.
Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G
Oud Delfts tegeltableau uit 1931, met eikenhouten lijst, het gouden jaar van het nieuwsblad v\h Oosten, Twentsch zondagsblad etc. 12pas, in goede staat 82x65cm.
Zeven delen jade, waterbuffel, foohond, Boedha, hanger met foohond, karper, opengewerkte medaillon, snijstuk met lachende Boedha 4-8cm
Collier van bloedkoralen, tonvormig ca ø 6x6 mm, lengte 80 cm. ca 71 gr.
Collier van granaten met een gouden sluiting. 585/000. Een twee rijig collier van gefacetteerde granaten, ø 8 mm, versierd met 9 geborduurde kralen, verdeeld over het collier. Bevestigd aan een gouden...
Zilveren jardiniére met blauw glazen binnenbak, 835/000. Fraaie markiesvormige schaal met parelrand, guirlandes en ramskoppen. Geplaatst op 4 ramspoten. jl.:L: 1921. 21x10x7,5cm Cond.: G
Witgouden solitairring, 585/000 met briljant. Fijne solitairring met een ovaal briljant geslepen diamant, ø 3,2x4 mm. ø 58 ca 1,4 gr. Vertoont wat draagsporen
Mooi zilveren cabaret, 835/000, Hollands. Mooi ovaal model versierd met opengewerkt hekje met ovale bewerking en afgezet met een parelrand. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Amsterdam Haarlem, jl.: J 19...
Zilveren tafelkandelaar, 830/000, Duits. Lage 5-licht kandelaar op gecontourneerde ronde voet. MT.: E.L.Vietor, Darmstadt. 25x20 cm. Cond.: G
Lot zilveren bestek, 835/000, bestaande uit een deel Haagse Lofje, 2 tafellepels, 4 tafelvorken, 1 dessertlepel en 1 dessertvork, een tafelvork en -lepel Hollands Glad, een Tafelvork en -lepel Prinses...
Mooie ring, GG 750/000 met jade. Ring Art-Deco stijl met een cylindervormig stuk jade, 20x8 mm, aan de zijkanten versierd met goud in spiraalvorm bewerkt. Breedte 14 mm. ø 56. ca13,1 gr. ( vermoedel...