Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese dekselvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Chinese porseleinen dekselvazen met figuren en floraaldecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34x20x16cm.

2 Imari pijpvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari pijpvazen met floraal en vogel decor 24x11ø Cond:G

Keramiek beeld, 2 dieren
Resultaat: 50 EUR

Groot Art Deco keramieken beeld, paard en kalf, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31x45x11cm. Cond:G

Villeroy & Boch trommel
Resultaat: 50 EUR

Antieke keramieken Villeroy en Boch koektrommel met vernikkelde armaturen, omstreeks 1900 in goede staat 15x24x16cm

3 Porseleinen figuren, Duitsland
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Duitse porseleinen figuren omstreeks 130-1950, naakt met windhond, naakt met jurk, knielende naakte dame, 15-21cm. Cond:R/G

Tinkelbel met collier
Resultaat: 45 EUR

Zilveren collier met zogenoemde tinkelbel, fraai bewerkt met o.a. greinen. Maakt geluid. ø bel 3 cm, lengte collier 58 cm.

Zilveren oorclips streeksieraad
Resultaat: 45 EUR

Zilveren oorclips, 900/000.Krulvormige oorclips met filigran bewerking versierd met greinen in bloemvorm. 3,5x2 cm ca.10,5 gr.

Zilveren set met roosjes
Resultaat: 45 EUR

Zilveren sieraden, 835/000, met roosjes, Een armband met 6 schakels met rozen, 19 cm, en een bijpassende ronde hanger met roos. ø 35 mm. Totaal ca 22 gr.

Russisch spoorweghorloge
Resultaat: 45 EUR

Russisch spoorweghorloge met horlogeketting, alles witmetaal. Met aan de achterzijde een afbeelding van een trein. ø 48 mm, Werkend Cond.: G

Zilveren broche gele steen
Resultaat: 45 EUR

Grote zilveren broche, 925/000, met gele steen. Ronde broche met Keltische bewerking en in het midden een grote rond gefacetteerde gele steen. MT.; Robert Allison, Glasgow jl.; H 1956 Grootte ø 5 cm....

Zilveren muis en olifant met edelstenen
Resultaat: 45 EUR

Twee miniaturen, een olifant en een muis met zilverbewerking, 925/000. Een olifant voorzien van een Lapis Lazuli steen en zilveren kop en poten en een muis met een jade steen en een kop, poten en staa...

3 Zakhorloges
Resultaat: 45 EUR

Drie zakhorloge waarvan een met horlogeketting, uit metaal. Twee met fraaie gravures aan de achterijde. Bij een horloge zit het glas en de deksel los. ø 44-48 mm. Cond.: R-G

Zilveren armband
Resultaat: 45 EUR

Zilveren armband met markesiet en rode steen. Brede slavenband met fraaie opengewerkte structuur met in het midden aan de bovenzijde 2 randen met markesiet en daartussen een rand met 7 rood langwerpig...

Lepelvaasje met 6 lepels
Resultaat: 45 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met zilveren montuur, voorzien van 6 zilveren lepeltjes met gecontourneerde stelen voorzien van Biedermeier graveringen. MT.: A.Kuylenburg, Schoonhoven jl.: I: 1868, 5,...

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 45 EUR

Antieke zilveren dekseldoos, 925/00, vierkant met houten binnenkant en een diagonale gravering op de deksel. MT.: onleesbaar, Birmingham 1913. 8,5x8,5x3 cm, Kleine deukjes op de deksel. Cond.: G

Lot sieraden met barnsteen
Resultaat: 45 EUR

Lot sieraden met barnsteen, bestaande uit twee lange colliers, een armband en een peervormige hanger.

3 ZIlv. pillendoosjes + servetring
Resultaat: 45 EUR

Drie zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerdoekband. Strak zilveren doosje 800/000 versierd met knopjes en een markiesvormige gele steen, Duitsland 3x2.5cm., zilveren bakje voorzien van florale...

Zilveren miniatuur, "De Muisjesmaker"
Resultaat: 45 EUR

Zilveren gelegenheidsminiatuur "De muisjesmaker", 835/000. Met opschrift de muisjesmaker en 1860-P.de Ruijter en Zn B.V. 1985. MT.: Venrooij's goud en zilverindustrie, 's Hertogenbosch jl.: A: 1985 8x...

Zilveren lepel met schip
Resultaat: 45 EUR

Zilveren gedenklepel, 835/000 Hollands. Een lepel met dubbel getorste steel bekroond met een zeilschip. De bak is bewerkt met een Hollands tafereel van een man en een vrouw met boten op de achtergrond...

2 Boeken, Aldo Rossi
Resultaat: 45 EUR

Twee Italiaanse boeken, Aldo Rossi La Conica e Cultre caggetiere, en Esercizio formale 1979 30,5x21,5cm Cond:G

6 Soldaten
Resultaat: 45 EUR

Zes Italiaanse soldaten op Carreramarmeren voet, in goede staat 20-22cm Cond:G

IJsglazen schaal met figuur, WMF
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse glazen W.M.F schaal met koperen omranding, figuur omstreeks 1900 in goede staat 15x21x18cm

Hornby treinset
Resultaat: 45 EUR

Doos met Engelse blikken spoortrein speelgoed, Hornby, oa. rails, kraanwagen, melkwagen, spoorwegovergang, seinhuisje etc. bespeeld, 10-15cm. Cond:R/G

Shirley Temple pop
Resultaat: 45 EUR

Oude Shirley Temple? celluloid pop met hoed en kleertjes, strohoed, omstreeks 1950 50cm Cond:G

Russisch popje met boekje
Resultaat: 45 EUR

Oud Russisch stoffen popje met daarbij een verzamelmap met Russische prenten van klederdracht, omstreeks 1955, in goede staat 19-30cm.

Notenhouten verstelbare pianokruk
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse Engelse iepenhouten piano Hocker, in hoogte verstelbaar in goede staat 48x34cm

Engelse Windsor stoel
Resultaat: 45 EUR

Negentiende eeuwse Engelse Windsor stoel met armleuning, in goede staat 86x52x54cm

2 Russische beelden
Resultaat: 45 EUR

Twee na oorlogse Russische beelden, Poesjkin op sokkel en Toergenjew? gegoten metaal 17,5-37cm Cond:G

Divers glas en overlay glas
Resultaat: 45 EUR

Vier delen antiek glaswerk, omstreeks 1900,hoge Jugendstil vaas, blauwglazen vaas Jugendstil, twee stop karaffen, 8-21cm. Cond:G

4 Karaffen
Resultaat: 45 EUR

Vier oude kristallen karaffen met originele stoppen 20e eeuw in goede staat 24,5x31cm Cond:G

Drinkbeker, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Achtiende eeuwse gegraveerde glazen drinkbeker met florale decor. 10.5x 9ø in goede conditie.

Kavel met 26 glazen
Resultaat: 45 EUR

Groot lot met 26 diverse glazen, veelal met gouddecor en diverse slijpsels 5t/m 12cm. Cond:G

Delftse dekseldoos, vrachtwagen
Resultaat: 45 EUR

Grote Delfts porseleinen oldtimer DAF vrachtwagen als dekseldoos, met dubbele deksel en houder, 20e eeuw in goede staat 13x24x8cm

3 Plateel tablets
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke Hollands plateel tablets met floraal decor, drie maal koninklijke goedewaage, decor: Rita,Dalia, Herendiora ø 25cm. Cond:G

Wedgwood theepot, 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Mooie 19e eeuwse Engelse wedgewood theepot, zwart met zittende vrouwenfiguur op deksel(chips) 10x16x9,5cm. Cond:G

Imari kom
Resultaat: 45 EUR

Negentiende Eeuwse Imari porseleinen kom met goud en floraal decor. 8,5xø16 cm. In goede staat.

Marmeren Quan Yin
Resultaat: 45 EUR

Zware antiek Chinese spekstenen musicerende Quan Yin, 1e helft 20e eeuw 23cm Cond:G

2 Vazen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Italiaanse Capodimonte vazen, 20e eeuw Intaliaanse Neo Renaissance, handbeschilderd en gouddecor, 34x51cm. Cond:G

Twee zilveren chokers
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren chokers, 925/000. Een choker met driehoekig bewerkt tussenstuk, mat/poly, bevestigd aan een gourmetcollier, lengte 40 en een choker met langwerpig waaiervormig tussenstuk mat/poly, beve...

Zilveren collier
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier, 925/000. Collier bestaande uit buisvormige schakels, 2 cm lang, ø 4 mm, verbonden door middel van ogen. Lengte collier 60 cm ca. 18, 1 gr,

Zilveren kinderbeker
Resultaat: 40 EUR

Zilveren kinderbeker, 925/000, Hollands met omgeslagen rand, geheel glad. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zeist, Voorschoten Zoetermeer jl.: F: 1965 ø5x7 cm ca 59 gr. Cond.: G-U

Drie zilveren lepels
Resultaat: 40 EUR

Drie zilveren lepels, 835/000. Een suikerschep, bekroond met een zeilschip en in de bak een voorstelling van de nachtwacht MT.: Fa. Dahlia, Amsterdam, een suikerlepel met in de bak een voorstelling va...

Lot diverse sieraden
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met diverse sieraden, met o.a. rood-, geel- en wit metalen sieraden, lapis lazuli, ivoren kettingen en parelsieraden.

Stel zilveren lepels, vleugelbakken
Resultaat: 40 EUR

Stel zilveren lepels, 835/000, Hollands, met vleugelbakken, getorste stelen bekroond met een eikel. MT.: J.Boon, Schoonhoven, ca 1895 15 cm ca 52 gr. Als nieuw

2 (Zak)Horloges
Resultaat: 40 EUR

Twee zakhorloges, een klein zilveren horloge ø3 Eterna met goudkleurige wijzers werken, groot horloge, wit metaal met Romeinse cijfers regulateur ø 6,5 werkend, beiden mechanisch

Russische zilveren lepel
Resultaat: 40 EUR

Russische zilveren lepel, 875/000, met fraai opgelegde 2 zijdige guirlandes, onbekend meesterteken. ca 26 gr. 14 cm. Cond.: G

4 Delen kristal met zilver
Resultaat: 40 EUR

Vier delen kristal met zilveren montuur bestaande uit een zoutpotje met zilveren dop, wat afgesleten, een schenkkannetje met ruitslijpsel en zilveren rand met parelbewerking, een vaasje met ster en li...

Zilveren miniatuur, scooter
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur, 800/000, scooter met draaiende wielen met rubber banden en draaiend stuur. 5x3cm ca. 20 gr. Cond.: G

Zilveren miniatuur, golfkarretje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren miniatuur, 925/000, golfkarretje op draaiende wielen met hierop een golftas met drie zilveren miniatuur golfclubs. MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven. 5x8 cm ca. 45 gr. Cond.: G

2 Vingerhoedjes + parfumflacon
Resultaat: 40 EUR

Twee zilveren vingerhoedjes en een parfumflacon met zilveren dop. Twee vingerhoeden met 14-kantige onderzijde welke gegraveerd is met diverse motieven. De bovenzijde is voorzoen van een stippelmotief....

Karaf met zilveren dop
Resultaat: 40 EUR

Fraaie kristallen karaf, laag buikmodel met amandel- en ruitslijpsel, voorzien van een ster op de bodem. Met zilveren dop, 835/000, torenmodel versierd met parelranden. ø14x29 cm. Cond.: G

3 Sierkurken
Resultaat: 40 EUR

Drie sierkurken, olifant, kat met kromme rug en een wandelende heer met wandelstok. 3-8 cm Cond.: G

Zilveren vleesvork
Resultaat: 40 EUR

Zware zilveren vleesvork, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W: 1931 22 cm, ca 63 gr. Cond.: G

Zilveren breidophouder
Resultaat: 40 EUR

Zilveren breidophouder, 835/000. Fraai versierde breidophouder met ophangoog. 13,5x1,8 cm.ca. 12,95 gr. Cond.:G

Drie zilveren miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Drie zilveren miniaturen bestaande uit een olifant, een vogel en een Christoffel. totaal ca. 36,5 gr. 3-3cm

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 40 EUR

Antiek zilveren pepermuntdoosje, 835/000, met fraai gegraveerde bewerking. MT.: Pieter Kuijlenburg, Schoonhoven. jl.: V: 1830. ø 54x21 mm. ca 27 gr. Het doosje is wat gedeukt.

Oorclips parel, Witgoud
Resultaat: 40 EUR

Pareloorclips WG 585/000. Oorclips met 3 parels, ø 5 mm. ca. 3,5 gr.

Ets J. Henkers, Sneekermeer
Resultaat: 40 EUR

Johannes Hemkes 1894-1988, (met monogram extra)sneekermeer 43x20cm ets op papier, Cond:G

Schilderij,landschap met molen
Resultaat: 40 EUR

Hollands poldergezicht met windmolen, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G

Stilleven, Thongers
Resultaat: 40 EUR

F. Thongers omstreeks 1940, stilleven met viooltjes, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

Schilderij, boslandschap
Resultaat: 40 EUR

G. Ermens Utrecht, bosgezicht in herfsttooi 50x40cm Cond:G

Schilderij, G. Lechner
Resultaat: 40 EUR

G. Lechner omstreeks 1970 Duitse school Gerhard Lechner 1937, bergachtig landschap met hooiende boeren olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Anne Bruin
Resultaat: 40 EUR

Anne Bruin omstreeks 1930, winterlandschap bij avond, aquarel op papier 39x29cm Cond:G

Map houtsnedes Heino Breilman
Resultaat: 40 EUR

Map met 25 houtsnedes (Heino Breilmann 1921 - 2001 Duitsland), houtsnedes op papier met diverse voorstellingen 30-60cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, Twente
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Twentse boerderij met koeien olieverf op paneel 50x40cm Cond:G

2 Kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke kandelaren, klein brons 17e eeuw(kandelaar los van voet), en messing Neogotisch 19e eeu, 14-41cm Cond:R/G

Franse bronzen 6-lichts kroonluchter
Resultaat: 40 EUR

Franse 19e eeuwse bronzen 6-lichts kroonluchter met bloementakken decor 77xø50cm. Cond.: G

2 Indonesische krissen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede staat 43-46cm.

Haardstel met bokken
Resultaat: 40 EUR

Drie delig haardstel van messing, met twee messing vuurbokken, 19e eeuws. 28-60cm Cond:R/G

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, cassiskleurig, in goede staat 60x30øcm

Kavel tin
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen antiek tin, 2 borden, maat, koffiekan, 19e eeuws, en schenkkan omstreeks 1800, gerepareerd, 12-24cm. Cond:R/G

Antiek presenteerblad
Resultaat: 40 EUR

Antieke iepenhouten presenteerblad omstreeks 1900 op hoge poten, bed and breakfast 25x66x38cm Cond:G

Plafoniere
Resultaat: 40 EUR

Oude plafoniere met kristallen pegels omstreeks 1970, 40xø30cm. Cond:R/G

2 Boeken Belgische beeldende kunst
Resultaat: 40 EUR

Paal Piron lexicon de Belgische beeldende kunstenaars 19e-20e eeuw A-Z 2 delig in goede staat.

2 Muziekinsturmenten
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke muziekinstrumenten, viool omstreeks 1900, mist snaren, banjo, mahoniekast, draagband mist. 52-55cm

Hohner professional
Resultaat: 40 EUR

Mooie Hohner mondharmonica, type 64 chromonica, 4 chromatic octaves, proffessioneel model, in originele doos, in goede staat .

2 Kleine hanglampjes
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine antieke kristallen hanglampen, omstreeks 1900 met messing, Cond:R/G een kristallen bolletje mist een stukje 51xø11cm.

Bakeliet telefoon
Resultaat: 40 EUR

Amerikaanse telefoon van metaal, koper en bakeliet, omstreeks 1930(chips) Cond:R/G

Ovaal tablet
Resultaat: 40 EUR

Acht antieke Jugendstil presenteerbladen, keramiek met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 55x34x3cm Cond:G

2 Cloissone vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Japanse cloissone vazen met drakendecor omstreeks 1930, in goede staat 12,5xø5,5cm. Cond:G

Divers koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G, tevens een Oud messing haardstel met paardenhoofden 1e helft 20e eeuw 5 delig 70x15ø Cond:G

Inktpot
Resultaat: 40 EUR

Bronzen Art Deco inktpot, omstreeks 1930 met uil op glazen deksel ( glazen binnenpot) in goede staat 14cm. Cond:G

Kleine microscoop
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing microscoop op voet, omstreeks 1900, schroefdraad verbinding met voet lam gedraaid, 22,5cm. Cond:R

Paraplubak
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse kopergeslagen paraplubak, met pauwdecor in goede staat, 82cm Cond:G

Spaarpot
Resultaat: 40 EUR

Oude Gietijzeren spaarpot Jolly Nigger Bank met heuvelmechanisme, 20e eeuw 16cm. Cond:G

Kroonluchter met leeuwen
Resultaat: 40 EUR

Bronzen 10-lichts kroonluchter (Neo renaissance) met leeuwendecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 45xø75cm.

Designlamp
Resultaat: 40 EUR

Aliminium designlamp, 2 lichts (ongemerkt) omstreeks 1980 met dimmer, in goede staat

Plated coupe, glazen binnenbak
Resultaat: 40 EUR

Antieke plated tafelschaal bewerkt met guirlandes en met geslepen kristalglazen binnenbak, omstreeks 1900, licht bedeukt 26xø22cm. Cond:R/G

Bronzen kruis
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuws verguld bronzen heilig kruis, 29cm. in goede staat

6 Schilderijlijsten
Resultaat: 40 EUR

Zes oude schilderijlijsten, 20e eeuw Cond:R/G

Notenhouten regulateur 1980
Resultaat: 40 EUR

Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G

Goudkleurige spiegel
Resultaat: 40 EUR

Goudkleurige spiegel met geslepen glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm Cond:G

Spiegel
Resultaat: 40 EUR

Oude spiegel met kroon 2e helft 20e eeuw, in goede staat 90x45cm. Cond:G

2 Empire stoeltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke iepenhouten stoelen, houtgepind omstreeks 1800 met bekleedde zitting, in goede staat 93x47x50cm

Spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse spiegel met bewerkte goudkleurige lijst, in goede staat 90x64cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed oker-bruin-zwart 150x228cm Cond:G