Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...
Vier antieke Chinees porseleinen borden, 2 borden in de vorm van een lotusbloem (beide beschadigd) en 2 Queng lung borden (1x gaaf en 1x gelijmd). Cond:M/R
Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...
Antieke Chinese keramieken Quan Ying zittend op lotusbloem(twee armen missen, beschadigingen) 27cm Cond:M
Vier delen Wedgwood, biquitporselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand vhip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G
Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C
Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G
Zilveren set, 925/000, bestaande uit een hanger en creolen met witte en roze zirconia's. Massief uitgevoerde ovale hanger met diverse witte en roze zirconia's en bijpassende klapcreolen, vlak en ovaal...
Zilveren choker en broche, 800/000, met filigrain. Broche en choker beiden bijzonder fraai uitgewerkt met filigrain bloemen. Lengte collier 45 cm. Grootte broche 7 cm.
Double hanger met granaten. Hanger in een bloemvorm bezet met 9 granaten met oud slijpsel. Grootte hanger 26x18 mm. Totaal ca 3,2 gr.
Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in grootte met double sluiting. 4-40 mm. Lengte collier 45 cm. ca 43 gr.
Fraaie zilveren ring, 925/000, met maansteen en zirconia. Ring met ovaal cabouchon geslepen maansteen, 20x14 mm, met aan de zijkant bij de band een hartje met zirconia's. ø 57, ca. 7,6 gr.
Zilveren thee-ei met onderschotel, 925/000. Thee-ei in de vorm van een theepot met een glad lekbakje. 2x5 cm. Cond.: G
Zilveren armband, 925/000 gerhodineerd met gekleurde zirconia's. Armband bestaande uit staven met daartussen licht blauw, champagne kleurige en witte zirconia's in gladomzettingen, ø 5 mm. Lengte 19,5...
Twee zilveren sierkurken, een sierkurk, 835/000, geheel glad MT.: C.Bos & Zn. Amsterdam, ca 1950 en een sierkurk, 925/000, met fraaie handgegraveerde melodie en huizen. MT.: C.Bos & zn, Amsterdam, jl....
Drie lange snoeren met barnsteenkralen, ruw of slechts getrommeld. Eén met een donkere kleur. Grootte ca 9-5 mm. Lengte 60, 140 en 170 cm. ca 156 gr.
Zilveren suikerschep met agaten steel, 835/000. Een schep met een gegraveerde vleugelbak en getorste steel. Het schepje is gemonteerd op een streepagaten handvat MT.: Niekerk, Schoonhoven Lengte 15 cm...
Grote zilveren ring, 925/000, met groene zirconia. Opvallende brede ring met een opengewerkte band met kruisjes en in het midden een groene ovaal bol gefacetteerde zirconia, 16x8 mm. ø 57 ca. 15,5 gr....
Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...
Antieke zilveren Biedermeier klontentang met gecontourneerde floraal gegraveerde poten. MT.: W.H.Woortman, Amsterdam jl.: S 1852. 13 cm ca 38 gr. Cond.:G
Drie delen kristal met zilver, bestaande uit een vierkant geslepen kristallen flacon met kristallen stop en een zilveren dop, 925/000, Chester 1921, een rond geslepen kristallen strooier met zilveren ...
Zilveren miniatuur, 835/000, fietspomp met rubberen slang. 7x2 cm ca. 12 gr. Cond.: G
Lang collier, 925/000, met stenen. Lang fijn slangcollier met 5 geslepen stenen verdeeld over de ketting. Zonder sluiting. ca 100 cm.
Fraai zilveren collier,835/000, met versierd met bewerkte bollen. Lengte 72 cm. ca. 13,9 gr.
Zilver vergulde oorschroeven, 925/000, met een robijn, ø 7 mm, in een 6-poot chaton. ca 3 gr. Nieuw
Zilveren collier met hanger, 925/000. Jasseron collier met hanger gemaakt van spiraalvormige ringen. 5x2 cm. Lengte 42 cm ca 14,8 gr. Het geheel is gerhodineerd. Nieuw
Zilveren armband gemaakt met een bijbelslot, 835/000, met floraal decor en versierd met boemen. Voorzien van 3 rijen jasseronschakels. Schoonhoven jl.: Y: 1883, ca. 40,1 gr. Lengte 19 cm. Gerestauree...
Vijf zilveren theelepels, 835/000, met de afbeeldingen van vijf Friese steden, Franeker, Sloten, Hindeloopen, IJlst en Bolsward, met stadswapens. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm, ca. 61 gr. Cond....
Zilveren miniatuur, koets met 1 paard en 1 man op de bok. 835/000. Cond.: G
Geslepen kristallen coupe met ruitslijpsel, fraaie stam met ingesloten traanvormige luchtbel op ronde zilveren voet, 835/000. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, ca 1870. ø 9x12 cm. Cond.: G
Klemarmband zilver, 800/000, Breed model, 28 mm, met getrembleerde bewerking. 65x50 mm. ca 86 gr.
Mooie zilveren taartschep, Jugendstil,, Hollands 835/000 Een taartschep met een gecontourneerde puntschep opengewerkt voorzien van gravurebewerking, een getorste steel met hartvorm, voorzien van parel...
Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G
Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G
Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen
Ongesigneerd, landschap met strohut, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G
J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G
D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G
J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Twee aquarellen M. Marten 2e helft 20e eeuw Mediterrane trapopgang Vaedio Cortile, Viealo di Jaeze in Fiore, aquarel op papier Cond:G 38x50cm
M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G
Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G
Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G
Jo Remarko ( 1928 - ), olieverf op linnen, branding met rotspartij 80x60cm. Cond.: G
G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G
Horsky omstreeks, branding met rotsenkust olieverf op linnen 41,5x27,5 Cond:G
Otto Pingerda 1935 Duitse school Duits Herenportret 65x50cm olieverf op linnen Cond:G
H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse steendrukken Bataille de Lutzen, le retour du Chasseur (vochtvlekken) Cond:R
Drie oude tekeningen, kruidenstudie, landschap met rivier, heiligen 22-30cm Cond:G
Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm
Anno Erdle 43 Duitse school, Duits bergachtig landschap met boerderij olieverf op linnen 75x70cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Zweedse school, Fjord met boten olieverf op paneel 45x38cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
Sven Person '69 nr 7/30 Zweedse school, boerderij in zonnig landschap, lithografie op papier 78x29cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G
Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G
Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G
H.C. Kranenburg 1917-1997 bloemstilleven, olieverf op paneel 20x30 Cond:G
Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G
Jurrien Marinus Beek Arnhem 1879-1965 Den Haag heidegezicht met zandpad, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Vier Lionel Barrymore 1928-1954 Quiet water, rocky point nantucket Shoreside farm, lithografie op papier 19x15cm Cond:G
Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G
C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, vrouwelijk naakt ,pastel op papier 35x27cm Cond:G
Kanesca 1976? dorpsgezicht, ingekleurde ets op papier 30x25cm Cond:G
Twaalf etsen Rembrandt in map naar oud voorbeeld, bei Wilhelm Burger Karlsruhe etsen op papier in goede staat 41x31cm
W. Zijger? onduidelijk Duitse school besneeuwd berglandschap olieverf op paneel 35x46cm Cond:G
Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G
Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G
Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G
Stek messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.
Lot divers bont, 2x muts, een stola, een vosvel. 21-104cm Cond:G
Antieke Historisme compositie metalen tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met gelobte omranding, rand van glazen kap zit los, 50xø25cm. Cond:G
Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Antieke Chinese metalen fotolijst omstreeks 1910, met drakendecor, in goede staat 15x12x1,5cm.
Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G
Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G
Karta Segelleden, aitiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.
W.Coup of Caup? kopergeslagen en geëmailleerd stilleven met fles 1930-1970, kleine beschadiging linksonder 50x36cm Cond:R/G
Grote oude grenenhouten gestoken speculaasplank, 20e eeuw in goede staat 100x27cm Cond:G
Twee grote messing tafellampen Empire stijl, 20e eeuw, zonder kap, 62cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G
Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.
Antieke ivoren naaldenkoker, bewerkt met floraal decor omstreeks 1900, 8,4cm Cond:R breuk in
Antieke grote houtgestoken Schwarzwald barometer, omstreeks 1900 met Hollands opschrift, in goede staat 58x34cm.
Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G
Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R
Afrikaanse zeef van de Chokwe stam uit Congo ca. 1930 gemaakt van bamboevezels. 44xø18cm. Cond.: G
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr 100/36 Kaiserbaby, met papiermache lichaam en kleertjes 33cm. Cond:G