Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeldje Nymfenburg
Startprijs 35 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

3 Delen aardewerk
Startprijs 35 EUR

Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...

Vier Chinees porseleinen borden
Startprijs 35 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden, 2 borden in de vorm van een lotusbloem (beide beschadigd) en 2 Queng lung borden (1x gaaf en 1x gelijmd). Cond:M/R

2 Delen porselein
Startprijs 35 EUR

Twee delen antiek Bisquit porselein omstreeks 1900, voorstellende vrouw met roos en bladvormigen hengselschaal, arm gerestaureerd, minimale chips, eenmaal barometer met Luitspeler, minimale chips 39-4...

Aardewerken Quang Yin
Startprijs 35 EUR

Antieke Chinese keramieken Quan Ying zittend op lotusbloem(twee armen missen, beschadigingen) 27cm Cond:M

Kavel Wedgwood
Startprijs 35 EUR

Vier delen Wedgwood, biquitporselein, grote dekselpot, niervormige dekseldoos, binnenrand vhip, bordje en een vaasje 6-12cm. Cond:G

Divers Wedgwood etc.
Startprijs 35 EUR

Vijf delen Engels keramiek, drie maal Wedgwood Barlaston of Etruria, staffordshire dekseldoos, wedgwood dekseldoos 9-13,5cm Cond:C

Kavel celadon + dekselschaal
Startprijs 35 EUR

Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G

Set met zilveren hanger een creolen
Startprijs 40 EUR

Zilveren set, 925/000, bestaande uit een hanger en creolen met witte en roze zirconia's. Massief uitgevoerde ovale hanger met diverse witte en roze zirconia's en bijpassende klapcreolen, vlak en ovaal...

Filigrain choker + broche
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker en broche, 800/000, met filigrain. Broche en choker beiden bijzonder fraai uitgewerkt met filigrain bloemen. Lengte collier 45 cm. Grootte broche 7 cm.

Hanger met Granaat
Startprijs 40 EUR

Double hanger met granaten. Hanger in een bloemvorm bezet met 9 granaten met oud slijpsel. Grootte hanger 26x18 mm. Totaal ca 3,2 gr.

Koralencollier
Startprijs 40 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, verlopend in grootte met double sluiting. 4-40 mm. Lengte collier 45 cm. ca 43 gr.

Zilveren ring met Maansteen en zirconia
Startprijs 40 EUR

Fraaie zilveren ring, 925/000, met maansteen en zirconia. Ring met ovaal cabouchon geslepen maansteen, 20x14 mm, met aan de zijkant bij de band een hartje met zirconia's. ø 57, ca. 7,6 gr.

Zilveren thee-ei met onderschotel
Startprijs 40 EUR

Zilveren thee-ei met onderschotel, 925/000. Thee-ei in de vorm van een theepot met een glad lekbakje. 2x5 cm. Cond.: G

Zilveren armband met zirconia
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 925/000 gerhodineerd met gekleurde zirconia's. Armband bestaande uit staven met daartussen licht blauw, champagne kleurige en witte zirconia's in gladomzettingen, ø 5 mm. Lengte 19,5...

2 Zilveren sierkurken
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren sierkurken, een sierkurk, 835/000, geheel glad MT.: C.Bos & Zn. Amsterdam, ca 1950 en een sierkurk, 925/000, met fraaie handgegraveerde melodie en huizen. MT.: C.Bos & zn, Amsterdam, jl....

Barnstenen colliers ruw
Startprijs 40 EUR

Drie lange snoeren met barnsteenkralen, ruw of slechts getrommeld. Eén met een donkere kleur. Grootte ca 9-5 mm. Lengte 60, 140 en 170 cm. ca 156 gr.

Zilveren suikerschep met agaat
Startprijs 40 EUR

Zilveren suikerschep met agaten steel, 835/000. Een schep met een gegraveerde vleugelbak en getorste steel. Het schepje is gemonteerd op een streepagaten handvat MT.: Niekerk, Schoonhoven Lengte 15 cm...

Zilveren ring met groene zirconia
Startprijs 40 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met groene zirconia. Opvallende brede ring met een opengewerkte band met kruisjes en in het midden een groene ovaal bol gefacetteerde zirconia, 16x8 mm. ø 57 ca. 15,5 gr....

2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 40 EUR

Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...

Zilveren klontentang
Startprijs 40 EUR

Antieke zilveren Biedermeier klontentang met gecontourneerde floraal gegraveerde poten. MT.: W.H.Woortman, Amsterdam jl.: S 1852. 13 cm ca 38 gr. Cond.:G

3 Delen kristal met zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen kristal met zilver, bestaande uit een vierkant geslepen kristallen flacon met kristallen stop en een zilveren dop, 925/000, Chester 1921, een rond geslepen kristallen strooier met zilveren ...

Zilveren miniatuur, fietspomp
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, fietspomp met rubberen slang. 7x2 cm ca. 12 gr. Cond.: G

Lang zilveren vintage collier
Startprijs 40 EUR

Lang collier, 925/000, met stenen. Lang fijn slangcollier met 5 geslepen stenen verdeeld over de ketting. Zonder sluiting. ca 100 cm.

Zilveren collier
Startprijs 40 EUR

Fraai zilveren collier,835/000, met versierd met bewerkte bollen. Lengte 72 cm. ca. 13,9 gr.

Zilver vergulde oorschroeven met robijn
Startprijs 40 EUR

Zilver vergulde oorschroeven, 925/000, met een robijn, ø 7 mm, in een 6-poot chaton. ca 3 gr. Nieuw

Zilveren collier met hanger
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000. Jasseron collier met hanger gemaakt van spiraalvormige ringen. 5x2 cm. Lengte 42 cm ca 14,8 gr. Het geheel is gerhodineerd. Nieuw

Armband van bijbelslot
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband gemaakt met een bijbelslot, 835/000, met floraal decor en versierd met boemen. Voorzien van 3 rijen jasseronschakels. Schoonhoven jl.: Y: 1883, ca. 40,1 gr. Lengte 19 cm. Gerestauree...

5 Zilveren lepeltjes
Startprijs 40 EUR

Vijf zilveren theelepels, 835/000, met de afbeeldingen van vijf Friese steden, Franeker, Sloten, Hindeloopen, IJlst en Bolsward, met stadswapens. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm, ca. 61 gr. Cond....

Zilveren koets
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur, koets met 1 paard en 1 man op de bok. 835/000. Cond.: G

Kristallen coupe, ronde voet
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe met ruitslijpsel, fraaie stam met ingesloten traanvormige luchtbel op ronde zilveren voet, 835/000. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, ca 1870. ø 9x12 cm. Cond.: G

Zilveren Armband
Startprijs 40 EUR

Klemarmband zilver, 800/000, Breed model, 28 mm, met getrembleerde bewerking. 65x50 mm. ca 86 gr.

Zilveren taartschep
Startprijs 40 EUR

Mooie zilveren taartschep, Jugendstil,, Hollands 835/000 Een taartschep met een gecontourneerde puntschep opengewerkt voorzien van gravurebewerking, een getorste steel met hartvorm, voorzien van parel...

Heidegezicht bij avond
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G

Helen Nieuwendijk, Golfer '92
Startprijs 40 EUR

Helen Nieuwendijk '92, 1946 Amsterdam de Golfer, lithografie op papier, 50x60cm. Cond:G

Anne Walker (Boston)
Startprijs 40 EUR

Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G

Schilderij, polderlandschap met huizen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw landschap met witte huizen en knotwilgen

Schilderij, heidelandschap met schuur
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd, landschap met strohut, olieverf op linnen 40x80cm Cond:G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 40 EUR

J. van Oosten, stilleven met uien, olieverf op paneel 24x30cm Cond:G

Stilleven
Startprijs 40 EUR

D.F. Hoogstraate omstreeks 1930, gemberpot met Dahlia's olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Jan Hofman 1978
Startprijs 40 EUR

Jan Hofman 1978, geboren te Groningen 1942, ets 39/75 eigen druk, koe in landschap Friesland 44x59cm ets op papier Cond:G

Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 40 EUR

J. van oosten stilleven schaal met eieren, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

2x Aquarel, gesigneerd M. Martens
Startprijs 40 EUR

Twee aquarellen M. Marten 2e helft 20e eeuw Mediterrane trapopgang Vaedio Cortile, Viealo di Jaeze in Fiore, aquarel op papier Cond:G 38x50cm

Schilderij, Anconé
Startprijs 40 EUR

M.T Ancone, stadsgezicht oud Oldenzaal, olieverf op linnen 40x50cm Cond;G

Kunstwerk, extended systems
Startprijs 40 EUR

Gesigneerd kunstwerk met drie voorstellingen en schilderwerk, titel extenden systems part 4, gemengde techniek op papier 60x19cm Cond:G

Tekening, paarden
Startprijs 40 EUR

Studie tekening cavalerie, toegeschreven aan Arie van der Boon Doesburg 1886- Rolde 1961, potlood op papier 29x17cm Cond:G

Jo Remarko
Startprijs 40 EUR

Jo Remarko ( 1928 - ), olieverf op linnen, branding met rotspartij 80x60cm. Cond.: G

Schilderij, G. Schödl 1933
Startprijs 40 EUR

G Schödl 1938, zeilboten voor Mediterraanse kust olieverf op paneel 29x22cm Cond:G

Schilderij Horsky, Tsjechische school
Startprijs 40 EUR

Horsky omstreeks, branding met rotsenkust olieverf op linnen 41,5x27,5 Cond:G

Schilderij, Otto Pingerda
Startprijs 40 EUR

Otto Pingerda 1935 Duitse school Duits Herenportret 65x50cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, meisje en jongen
Startprijs 40 EUR

H. Miller 20e eeuw, jongen en meisje met zakdoek, olieverf op linnen, 50x30cm. Cond:G

2 Antieke gravures
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse steendrukken Bataille de Lutzen, le retour du Chasseur (vochtvlekken) Cond:R

3 Oude tekeningen
Startprijs 40 EUR

Drie oude tekeningen, kruidenstudie, landschap met rivier, heiligen 22-30cm Cond:G

2 Duitse schilderijen
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm

Schilderij, Anno Erdle '43
Startprijs 40 EUR

Anno Erdle 43 Duitse school, Duits bergachtig landschap met boerderij olieverf op linnen 75x70cm Cond:G

Zweedse school Fjord
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd Zweedse school, Fjord met boten olieverf op paneel 45x38cm Cond:G

Landschap met molen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

Sven Person
Startprijs 40 EUR

Sven Person '69 nr 7/30 Zweedse school, boerderij in zonnig landschap, lithografie op papier 78x29cm Cond:G

Schilderij, landweggetje
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, bosgezicht met beek, olieverf op paneel 24x32cm Cond:G

Schilderij, H. Ness
Startprijs 40 EUR

Henry Ness Zweedse school, Fjord met zeilboten, olieverf op linnen 36x54 Cond:G

Schilderij, Krijn van Dijke
Startprijs 40 EUR

Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G

Schilderij, Kranenburg, bloemstilleven
Startprijs 40 EUR

H.C. Kranenburg 1917-1997 bloemstilleven, olieverf op paneel 20x30 Cond:G

3 Schilderijen met pierrots
Startprijs 40 EUR

Drie maal Frans Peeters, atelier Ootmarsum, drie Pierrots, aquarel op papier 8x9cm Cond:G

Schilderij, M. Beek
Startprijs 40 EUR

Jurrien Marinus Beek Arnhem 1879-1965 Den Haag heidegezicht met zandpad, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

4 Litho's Lionel Barrymore
Startprijs 40 EUR

Vier Lionel Barrymore 1928-1954 Quiet water, rocky point nantucket Shoreside farm, lithografie op papier 19x15cm Cond:G

Aquarel, Toon Koster
Startprijs 40 EUR

Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G

Gouache, Hooier
Startprijs 40 EUR

C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G

Naakt-studie
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, vrouwelijk naakt ,pastel op papier 35x27cm Cond:G

Litho, Kanesca
Startprijs 40 EUR

Kanesca 1976? dorpsgezicht, ingekleurde ets op papier 30x25cm Cond:G

12 Etsen Rembrandt
Startprijs 40 EUR

Twaalf etsen Rembrandt in map naar oud voorbeeld, bei Wilhelm Burger Karlsruhe etsen op papier in goede staat 41x31cm

Duits berglandschap
Startprijs 40 EUR

W. Zijger? onduidelijk Duitse school besneeuwd berglandschap olieverf op paneel 35x46cm Cond:G

Robert-Petit-Lourraine
Startprijs 40 EUR

Robert petit Lorraine, haven van Kopenhagen, zwarte inkt op papier 58x43cm Cond:G

Grunwaldt
Startprijs 40 EUR

Grunwaldt Duitse school, abstracte compositie ets op papier 30x25cm Cond:G

Jugendstil stijl schaaltje, vrouw met kikkers
Startprijs 40 EUR

Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G

Stel koperen kandelaars
Startprijs 40 EUR

Stek messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.

3 Kandelaren
Startprijs 40 EUR

Drie messing kaarskandelaren 20-45cm. Cond:G

Kavel divers bont
Startprijs 40 EUR

Lot divers bont, 2x muts, een stola, een vosvel. 21-104cm Cond:G

Antieke petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Antieke Historisme compositie metalen tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met gelobte omranding, rand van glazen kap zit los, 50xø25cm. Cond:G

Set America lijn, dienblad met glazen
Startprijs 40 EUR

Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G

Petroleumlamp, strijkbout en vijzel
Startprijs 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G

Chinese fotolijst
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese metalen fotolijst omstreeks 1910, met drakendecor, in goede staat 15x12x1,5cm.

Lamp met prismen
Startprijs 40 EUR

Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G

Drie ivoren figuren Guanyin
Startprijs 40 EUR

Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Karta Segelleden, aitiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.

Koperen kunstwerk
Startprijs 40 EUR

W.Coup of Caup? kopergeslagen en geëmailleerd stilleven met fles 1930-1970, kleine beschadiging linksonder 50x36cm Cond:R/G

Grote houten speculaasplank
Startprijs 40 EUR

Grote oude grenenhouten gestoken speculaasplank, 20e eeuw in goede staat 100x27cm Cond:G

2 Messing tafellampen
Startprijs 40 EUR

Twee grote messing tafellampen Empire stijl, 20e eeuw, zonder kap, 62cm. Cond:G

Barometer
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G

8-Armige messing kroon
Startprijs 40 EUR

Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.

Naalden koker uitgewerkt.
Startprijs 40 EUR

Antieke ivoren naaldenkoker, bewerkt met floraal decor omstreeks 1900, 8,4cm Cond:R breuk in

Gestoken barometer
Startprijs 40 EUR

Antieke grote houtgestoken Schwarzwald barometer, omstreeks 1900 met Hollands opschrift, in goede staat 58x34cm.

Antieke kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G

2 Delen historisme ca. 1880
Startprijs 40 EUR

Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R

Afrikaanse zeef, Chokwe
Startprijs 40 EUR

Afrikaanse zeef van de Chokwe stam uit Congo ca. 1930 gemaakt van bamboevezels. 44xø18cm. Cond.: G

Armand Marseille 353 (Replica)
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr 100/36 Kaiserbaby, met papiermache lichaam en kleertjes 33cm. Cond:G

Oude Steiff beer
Startprijs 40 EUR

Zeer oude Steiff beer, omstreeks 1920, 29cm. Cond:R