Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Fam Rose perzikvazen 6409
2 Fam Rose perzikvazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Japanse vaas 6410
Japanse vaas

Resultaat:

110 EUR

Japanse vaas 6411
Japanse vaas
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Japanse vaas 6412
Japanse vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Japanse schaal 6413
Japanse schaal

Resultaat:

120 EUR

2 Chinese dekselpotten 6414
2 Chinese dekselpotten
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Chinees porseleinen beeld 6415
Chinees porseleinen beeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6416
Yixing theepot

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6417
Yixing theepot

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6418
Yixing theepot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Gemberpotjes, 20 eeuw 6419
2 Gemberpotjes, 20 eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Porseleinen schaal met deksel 6420
Porseleinen schaal met deksel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen 6421
2 Porseleinen vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4 Porseleinen beeldjes 6422
4 Porseleinen beeldjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Porseleinen lampen 6423
2 Porseleinen lampen

Resultaat:

110 EUR

2 Porseleinen beeldjes 6424
2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR
3 Kastkommen met haan 6425
3 Kastkommen met haan
Startprijs 45 EUR
Verkocht
4 Duitse bierpullen 6426
4 Duitse bierpullen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Delen Majolica ca. 1910 6427
2 Delen Majolica ca. 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese kom 6428
Chinese kom

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Katzhütte figuur + 2x Staffordshire 6429
Katzhütte figuur + 2x Staffordshire

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Duitse porseleinen figuren 6430
4 Duitse porseleinen figuren

Resultaat:

60 EUR

4 Duitse porseleinen figuren 6431
4 Duitse porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR
Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw 6432
Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR