28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Klaas Bernink + boek 1180
Klaas Bernink + boek
Startprijs 250 EUR
Schilderij, gesigneerd Stevens 1181
Schilderij, gesigneerd Stevens
Startprijs 100 EUR
Schilderij, rivierlandschap 1182
Schilderij, rivierlandschap
Startprijs 150 EUR
Balman, strand met boten 1183
Balman, strand met boten
Startprijs 180 EUR
Schilderij landschap 1184
Schilderij landschap
Startprijs 100 EUR
Ikoon, 2 delen 1185
Ikoon, 2 delen
Startprijs 250 EUR
Pastel, kindje 1186
Pastel, kindje
Startprijs 100 EUR
Rob Verf 1969 1187
Rob Verf 1969
Startprijs 150 EUR
Stilleven, Schmidt 1188
Stilleven, Schmidt

80 EUR

H. v. Leeuwen, stalinterieur 1189
H. v. Leeuwen, stalinterieur
Startprijs 250 EUR
Schilderij, stilleven 1190
Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR
Rudi Lanjouw 1191
Rudi Lanjouw
Startprijs 400 EUR
Antiek ikoon 1192
Antiek ikoon

100 EUR

Pendant, prof. v. Beek 1193
Pendant, prof. v. Beek

80 EUR

Pendant, prof. v. Beek 1194
Pendant, prof. v. Beek

80 EUR

Prof. v. Beek, doorgang 1195
Prof. v. Beek, doorgang

30 EUR

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans 1196
Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Startprijs 250 EUR
Willem Poelman, naar Pissarro 1197
Willem Poelman, naar Pissarro
Startprijs 150 EUR
Jochem de Graaf, figuren 1198
Jochem de Graaf, figuren
Startprijs 150 EUR
C. van de Hart 1199
C. van de Hart
Startprijs 250 EUR
Schilderij, naakte dame 1200
Schilderij, naakte dame
Startprijs 100 EUR
Ferdinand Boersma, boerderij 1201
Ferdinand Boersma, boerderij

80 EUR

Ferdinand Boersma, stilleven 1202
Ferdinand Boersma, stilleven

60 EUR

Ferdinand Boersma, gemberpotten 1203
Ferdinand Boersma, gemberpotten

80 EUR