Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring, 2 steentjes 654
Gouden ring, 2 steentjes
Startprijs 125 EUR
Zilveren botermes + eierlepel 625
Zilveren botermes + eierlepel
Startprijs 130 EUR
Zilveren pepermuntdoosje 1866 618
Zilveren pepermuntdoosje 1866
Startprijs 110 EUR
Zilver vergulde ring met amethist 611
Zilver vergulde ring met amethist
Startprijs 20 EUR
Verkocht
13 Zilveren servetbanden 575
13 Zilveren servetbanden

Resultaat:

65 EUR

Zilveren schaar met ketting 568
Zilveren schaar met ketting
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Lot zilveren sieraden met barnsteen 561
Lot zilveren sieraden met barnsteen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren vesta 525
Zilveren vesta

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Russische zilveren lepel 518
Russische zilveren lepel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chatelaine 511
Chatelaine

Resultaat:

30 EUR

2 Zilveren pillendoosjes 475
2 Zilveren pillendoosjes
Startprijs 60 EUR
2 Zilver vergulde vleesvorkjes 468
2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 40 EUR
3 Colliers met parel en kleursteen en zilveren slot 461
3 Colliers met parel en kleursteen en zilveren slot
Startprijs 85 EUR
Zes zilveren bestekdelen 425
Zes zilveren bestekdelen
Startprijs 70 EUR
Zilveren schep met schip en vogels 418
Zilveren schep met schip en vogels
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zilveren ring 411
Zilveren ring

Resultaat:

15 EUR

Kralentas, zilv. beugel 375
Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 120 EUR
Zilveren kandelaar 368
Zilveren kandelaar
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot diverse sieraden 361
Lot diverse sieraden

Resultaat:

60 EUR

Zilveren brandewijnkom 325
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2 Zilveren sauskommen 318
2 Zilveren sauskommen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot groene sieraden 311
Lot groene sieraden

Resultaat:

70 EUR

Zilveren schep, Moses met de 10 geboden 275
Zilveren schep, Moses met de 10 geboden
Startprijs 290 EUR
Verkocht
2 Delen kristal met zilver 268
2 Delen kristal met zilver

Resultaat:

75 EUR