Elegante hanger GG 585/000 met mosagaat. Langwerpige hanger met gladde rand. 36x12 mm ca 3.9 gr.
Bijzonder fraaie zilveren zout/mosterdset met blauw glas, 835/000. Twee ovale zilveren houders en mosterdpot uitgevoerd in Louis XVI stijl met bloemguirlandes en ramskoppen op vier ramspoten. Alledrie...
Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G
Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G
Collier van bloedkoralen takjes met gouden sluiting met bloedkoraal. Lengte 60 cm, ca. 33 gr.
Bijzonder collier van bloedkoralen, verlopend met 5 kralen omwikkeld met metaal. Grootte 8x6-11x11 mm. Lengte 59 cm. ca 127 gr.
Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G
Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...
Zware zilveren vleesvork, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W: 1931 22 cm, ca 63 gr. Cond.: G
Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Bijzonder zilveren doosje, 925/000, in de vorm van een viool met graveringen en voorzien van snaren en een kinsteun. 7,5x2,5 cm ca. 18 gr. Cond.: G
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Antieke tas voorzien van zilveren beugel, 835/000, en rokhaak. Een fluwelen tas met zilveren papagaaienbeugel versierd met krul en veer gravure en voorzien van een ring. Aan de ring zit een onedele ta...
Twee armbanden met 3 rijen edelstenen met goud op zilveren sluiting. Een armband met parels en rozenkwarts, aan een bloemsluiting met paarse en witte stenen en een armband met diverse kleuren agaat me...
Fijne witgouden slagring, 585/000, met robijn en diamant. ø 52 ca 1,7 gr.
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Zilveren botermes met zilveren eierlepel. Een zilveren botermes, 925/000 Engels met Biedermeier graveerwerk en parelmoeren greep, MT.: Richard Martin & Ebenezer Hall, -Martin, Hall & Co- Sheffield, jl...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000.Rond doosje met gecontourneerde rand met Biedermeier krul graveerwerk aan de bovenzijde. met geribbelde zijkanten en gladde achterkant. MT.: Onleesbaar, jl.: G:1866. ...