J. van Dijk 1917, glazen vaas met bloemen, olieverf op paneel 25x40cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, Schliersee Oberbayern, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Lot barnstenen sieraden bestaande uit een ketting met bewerkte en verlopende kralen, een armband op elastiek en een ring met zilver en barnsteen. ø 56
Uitgebreid Duits Fürstenberg servies, rosa soze, 20e eeuw, koffiepot, theepot,roomset, schalen, borden, vazen etc. chips mogelijk, 10-23cm. Cond:G
G. Ermens Utrecht, bosgezicht in herfsttooi 50x40cm Cond:G
Grote porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw met 4 figuren, en opgewerkte bloem, minimale chip mogelijk, 58xø36cm. Cond:G
Bronzen 10-lichts kroonluchter (Neo renaissance) met leeuwendecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 45xø75cm.
Twee Duitse schilderijen, onduidelijk gesigneerd landschap omstreeks 1960, en ongesigneerd fachwerkhuis omstreeks 1930, olieverf op linnen en paneel 65x50 65x47cm
Fritz Moeller-Schlünz 1950 Duitse school 1900-1990 Elb-Travekanaal olieverf op paneel 47x38cm Cond:G
Antieke Engele bijbel met ivoorkleurige omslag en goud op snee met fraaie zilveren hoekstukken, 925/000. MT.: Benjamin Smith, London, ca 1910. 8x12x2,5 cm "The book of Common prayer" Cond.: G
Vier oude Duitse porseleinen figuren, 20e eeuw, wit, o.a Thüringen, 3 maal Bisquit, en 1maal glans wit meisje, 13-20cm. Cond:G