Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Scheerbekken, meester timmerman 6368
Scheerbekken, meester timmerman

Resultaat:

60 EUR

Blauwe kom + 4 vaasjes 6369
Blauwe kom + 4 vaasjes
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Rijstschalen, 19e eeuw 6370
2 Rijstschalen, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen krekeldoosjes 6371
Chinees porseleinen krekeldoosjes

Resultaat:

40 EUR

Groot imari bord 6372
Groot imari bord
Startprijs 80 EUR
Verkocht
4 Delen Chinees porselein 6373
4 Delen Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5 Delen porselein 6374
5 Delen porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Chinese schalen 6375
2 Chinese schalen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
7 Delen Chinees porselein 6376
7 Delen Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

2 Chinese beeldjes + kannetje 6377
2 Chinese beeldjes + kannetje
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Divers antiek serviesgoed 6378
Divers antiek serviesgoed

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Yixing vaas 6379
Chinese Yixing vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Terracotta wandschotel 6380
Terracotta wandschotel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Delen KPM 6381
6 Delen KPM

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Porseleinen speeldozen 6382
Porseleinen speeldozen

Resultaat:

50 EUR

Porseleinen beeld, dame 6383
Porseleinen beeld, dame
Startprijs 100 EUR
Chinees serviesje 6384
Chinees serviesje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Yixing theepot 6385
Yixing theepot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zwiebelmuster serviesje 6386
Zwiebelmuster serviesje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6 Chinese schoteltjes, 18e eeuw 6387
6 Chinese schoteltjes, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Delfts blauw kaststel 6388
Delfts blauw kaststel
Startprijs 40 EUR
Chinese kom 6389
Chinese kom
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Duitse kruiken 6390
Duitse kruiken

Resultaat:

80 EUR

Duitse kruiken 6391
Duitse kruiken
Startprijs 80 EUR
Chinees bord 6392
Chinees bord
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Vijf maal Chinees porselein 6393
Vijf maal Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zes Chinese kop en schotels 6394
Zes Chinese kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vier Chinese Kang Xy kopjes 6395
Vier Chinese Kang Xy kopjes

Resultaat:

110 EUR

Wedgwood servies 6396
Wedgwood servies
Startprijs 30 EUR
Kinderserviesje, Fürstenberg 6397
Kinderserviesje, Fürstenberg
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Groot Delfts blauw bord 6398
Groot Delfts blauw bord

Resultaat:

30 EUR

Porseleinen plaquette in lijst 6399
Porseleinen plaquette in lijst
Startprijs 25 EUR
Verkocht
6409 6400
6409

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antiek servies 6401
Antiek servies

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Servies, Freiberg 6402
Servies, Freiberg

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tegeltableau ca. 1930 6403
Tegeltableau ca. 1930

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse kop & schotels 6404
Diverse kop & schotels

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Chinees bordje (chip) 6405
Chinees bordje (chip)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6406
Lot Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

18e eeuwse trekpot 6407
18e eeuwse trekpot
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Samson kom 6408
Samson kom

Resultaat:

80 EUR

Chinese kom 6409
Chinese kom
Startprijs 80 EUR
Verkocht
18e eeuws Delfts bord 6410
18e eeuws Delfts bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Queng Long bordje 6411
Queng Long bordje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Staffordshire hondjes 6412
2 Staffordshire hondjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Peking glazen vaasje 6413
Peking glazen vaasje

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Diverse schaaltjes, Zwarte Kip 6414
Diverse schaaltjes, Zwarte Kip

Resultaat:

20 EUR

Twee borden grensovergang 6415
Twee borden grensovergang
Startprijs 40 EUR