Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren koker 385
Zilveren koker

Resultaat:

25 EUR

Tijgeroogcollier met goud 386
Tijgeroogcollier met goud
Startprijs 240 EUR
Witgouden rijring 387
Witgouden rijring
Startprijs 120 EUR
Zilveren kurkentrekker, Cupido 388
Zilveren kurkentrekker, Cupido
Startprijs 160 EUR
2 Lederen sigarenkokers met zilver 389
2 Lederen sigarenkokers met zilver
Startprijs 40 EUR
Zilveren naaldenkoker, 18e eeuw 390
Zilveren naaldenkoker, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren fruitschaal 391
Zilveren fruitschaal

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad 392
Zilveren dienblad

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren strooier 393
Zilveren strooier

Resultaat:

140 EUR

2 Zilveren borstels 394
2 Zilveren borstels
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Tondeldoos + lederen beurs 395
Tondeldoos + lederen beurs

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren sleef 396
Zilveren sleef

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren blaker 397
Zilveren blaker

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren wandelstok 398
Zilveren wandelstok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Verzilverde vingerhoed Chinees 399
Verzilverde vingerhoed Chinees

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Zilveren bekers 400
2 Zilveren bekers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Goud op zilver collier, blauwe stenen 401
Goud op zilver collier, blauwe stenen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kavel zilveren sieraden 402
Kavel zilveren sieraden

Resultaat:

30 EUR

Zilveren Armband 403
Zilveren Armband
Startprijs 60 EUR
Verkocht
12 Zilveren taartvorkjes 404
12 Zilveren taartvorkjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
12 zilveren kinderringen 405
12 zilveren kinderringen

Resultaat:

20 EUR

Zilveren hanger met zirconia en parel 406
Zilveren hanger met zirconia en parel
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring met blauw topaas en rookkwarts 407
Zilveren ring met blauw topaas en rookkwarts
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Oorhangers met amethist en parel 408
Oorhangers met amethist en parel

Resultaat:

70 EUR