Grote originele Ton Schulten, ootmarsum 1938, coulissen landschap Twente, originele omlijsting, uit particuliere inbreng, acryl op linnen 180x100 Cond:G
Zeldzame antieke Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw republikeins, familie Roze, berglandschap met rivier en Chinese tekst en signatuur. 37,5x25,2cm Cond:G
Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G
Engelse 18e eeuwse Carrillion tafelklok (Bracket klok) met gegraveerd bronzen uurwerk (origineel spillegang). Carrillion op 6 bellen en slagwerk op grote bel. Kwartierslag en datumaanduiding, zwarte o...
Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e-19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G
Bijzonder fraai bloedkoralen collier met grote koralen. Verlopend collier met tonvormige koralen, ø 8x8-21x14 mm, met enkele insluitsels. Bevestigd aan een geelgouden, 585/000 sluiting met ovaal gesle...
Bijzonder fraai zilveren dienblad, vermoedelijk Arabisch. In de rand gedreven met voorstellingen van o.a. mannen te paard. Het onderblad is volledig voorzien van gravures van hoogwaardigheidsbekleders...
Negentiende eeuwse Engelse Bracket klok met 8 bellen, kwartieslag, twee melodien(Westminster) met silent functie, originele zwarte kast met bronzen versieringen, in zeer goede werkende originele staa...
Bijzondere gouden hanger, 585/000, met uitgesneden bloedkoraal aan een gouden koordcollier, 750/000. Grote sierlijke hanger als soort lijst om een zeer fraai uitgesneden bloedkoraal met bloemmotieven....
Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm
Zeldzame Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met volle Corinthische zuilen, mooie tollen, mooi binnenwerk te openen met deksel, met veel sierwerk en diverse lades, uitsc...
Gesigneerd Perzisch aquarel omstreeks 1900 voorstellende een vaas met lange hals en hoofd, aquarel op papier 47x25cm
Zeer grote 19e eeuwse Franse Boulle console klok, met rood schildpad, en bronzen versieringen, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, grote wijzerplaat met emaille cartouches, minimale beschadigingen, Co...
Frans porseleinen 19e eeuws servies, J. Petie, met handgeschilderde decors van figuren, goud en draak, bestaande uit: melkkan, koffiekan, theekan, suikerpot, schaal en 12x kop & schotels. Minimale bes...
Grote imposante zilveren olielamp, Engels, zeer rijkelijk versierd met guirlandes, strikken en bladeren, voorzien van een rand ebbenhout op drie mooie klauwpoten, 27ø cm hoogte 55cm. Mt; Carrington &c...
Willy Martens, Semarang 1856 Den Haag 1927 (groot werk) boerin bij waterput en spelende kinderen, olieverf op linnen 85x125cm Cond:G
Max Albert Carlier 1872-1938 Belgische school, prachtig hoogwaardig stilleven met bloemen en fruit op consoletafel, in originele ovale lijst, olieverf op paneel 77x60cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle console klok met vuurverguld brons sierwerk, mooie vergulde bronzen wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger. console 27cm kl...
Zeer bijzondere kapitale hanger, GG 750/000, met grote bloedkoralen en parels. Grote hanger in de vorm van een kroon met 5 grote ovale bloedkoralen, 4x ø 19x11mm en 1x ø 14x9 mm, 8 kleinere ronde bloe...
Twee albums met in totaal 43 bladen met de volgende sets per blad: 10x zilveren 1 gulden (tussen 1954 - 1967), 2x nikkelen 1 gulden (1967-1968), 7x zilveren rijskdaalder (tussen 1959 - 1964) en 1x nik...
Spaanse 18e eeuwse kastanjehouten betaaltafel met rondom koperen beslag en 2 lades. Robbelijsten onderling verbonden en getorste poten. In zeer goede originele staat 85x130x88cm.
Antieke bronzen koppel voorlader pistolen, 18e eeuw gemerkt London D.Egg met koperdraad inleg in kolf , beide in goede staat (1 trekkermechanisme defect) 27,5cm Cond:G
Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.
Zeldzame antieke eikenhouten Renaissance stijl schrijftafel, historisme omstreeks 1880, met vier volplastische houtgesneden neptunus figuren en 2 lades, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer go...
Zeer zeldzame antieke Engelse salontafel, Victoriaans Thuyawood ovale tafel, in Hollandse en Sous stijl, met hoog kwalitatief inlegwerk, diverse houtsoorten op blad, sierwerk en 4 spant poot. in zeer ...
Houten Madonna, bijgewerkt, hoofd is weg, voorzien van latere hoofden van gips 90cm Cond:M
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas, uiterst gedetailleerd beschilderd. Kang Xy gemerkt met bergachtig landschap en huizen langs de kust, in zeer goede staat 17x9øcm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G
Marinus de Jongere 19-12-1978, Rotterdams havengezicht, olieverf op linnen (verso etiket, kunsthandel gebroeders Koch) 120x70cm Cond:G
Zeldzame Duitse L.F.S Westminster staande klok met klankbuizen(orgelpijpen) omstreeks 1920(eiken kast) kwartierslag op 5 lange klankbuizen Lorenz Furtwangler uns Söhne, in zeer goede originele werkend...
Gesigneerd M.A Koekoek, 19e eeuws(niet toegeschreven) romantisch landschap met figuren en vee aan een rivier(oudere bedoeking) mooie empire lijst, olieverf op linnen 70x60cm Cond:G
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 68cm. Cond.: G
Twee antieke monumentale grote bronzen figuren 19e eeuws, naar het origineel van Guillaume Coustou, met prachtige patina. in goede staat. 59x50x24cm
Bijzonder zilveren tafelstuk, Hoorn des overvloeds, 925/000. Grote hoorn versierd met zilveren monturen versierd met parelranden. Staand op twee adelaarspoten. 34x13x34 cm Cond.: G-U
Zilveren bestek, 84 zolotniks, 875/000, met fijn gegraveerde stelen en heften, versierd met Oosters floraal decor. Bestaand uit een soep- en sauslepel, vleestang, 2 opdienlepels, 6 tafelvorken, 6 -lep...
Arie Johannes Lamme, Dordrecht 1812-Nijmegen 1900, Interieur met muscicerende figuren, olieverf op paneel 47x39cm Cond:G
Perzische spiegel 18e-19e eeuws , uitklapbaar met gouddecor, bronzen beslag en floraal decor, lederen vergulde schrijfetui met Perzische tekst en floraal decor(bladgoud 19e eeuw) 18-21cm Cond:R/G
Vuurvergulde bronzen Empire pendule omstreeks 1820, in ongereinigde originele staat, 8 daags halfuurslag en touwtjesslinger. wijzerplaat gaaf 39cm Cond:G
Zeldzame Duitse eikenhouten Barock kast met datering 1800, met Louis seize invloeden, capitellen, platte zuilen, 2 lades , snijwerk, 2 schnappsloten met sleutels, in zeer goede originele staat.202x180...
Bijzondere antiek zilveren dekseldoos 925/000, Louis XVI, vierkant model met getorste rand en afgevlakte hoeken met florale opliggende versiering. De doos staat op vier bolpoten. Nagestempeld.: Roelof...
Bronzen ceremoniële staf met standaard (samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 32x12x4,5cm.
Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R
Zilveren tafelklokje 800/000, barokstijl. Fraai uitgewerkte pendule op vier krulpootjes 24x7x9cm
Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 69cm. Cond.: G
Uniek Hollands zilveren theeservies, 925/000. Bijzonder theeservies bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en een theedoos op een dienblad met fraaie florale versieringen en gegraveerd met Nede...
Prachtig vijf delig zilveren servies, 835/000, versierd met parelranden. Bestaande uit een koffie-, thee-, melkkan en een suikerpot met hengsel. Dit alles geplaatst op een ovaal dienblad, 925/000 met ...
Carl Bille 1880. (1815 - 1898 Denemarken) tweemaster op volle zee, olieverf op linnen, 64x43cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren op het strand, olieverf op linnen 60x80cm cond:G
Twee zeer grote 19e eeuwse Historisme lansdragers omstreeks 1880, in 17e eeuwse klederdracht, van compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, in goede staat, Larence en Lancaster door Poitevin. 83x84cm...
E.L. Berthon 1845, olieverf op linnen, dame met hoofddoek 49x60cm. Cond.: G
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener, 88 zolotniks, met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van guirlande. Met schild met diamanten op het emaille en een dubbel koppige ade...
Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok kabinet, wortelnoten fineer op eiken, met klauwpoten(krimpnaden en fineerrestauratie, 233x160x61cm Cond:R
Tschandar Jliev 1950 Bulgarije, Grote bronzen sculptuur, getiteld de Haan(met originele aankoopfactuur Fl 5,500,00 met marmeren sokkel. 84x46x44cm Cond:G
Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...
G.H. Gobell Raalte 1786-Deventer 1833, prachtig wintergezicht met ijspret, met klooster en vele figuren, aquarel op papier, 30x21cm Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, melkende boerin, houtsnede op papier 20x15cm Cond:G
Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met achtdaags uurwerk en centrale secondenwijzer, origineel mooi beschilderde wijzerplaat,gesigneerd: J-Ward Hermsle, in goede staat ...
Zeldzame grote Hollandse vitrinekast, pallisanderhout met prachtig snijwerk en grote kroon, kwaliteitsmeubel omstreeks 1870, snijwerk met vogels en druivenranken, bloemen peren etc. binnenkant gehele ...
Hollandse wortelnoten orgelgebogen barokstijl vitrinekast omstreeks 1880 met origineel bronzen beslag en fijn snijwerk, staande op hoge klauwpoten 235x180x46cm Cond:G
Antieke Hollandse Willem 3 Bonheur, drie delig met losse voet, compleet met prachtig snijwerk en tollen omstreeks 1870(binnenin wortel fineer) 230x120x60cm Cond:G
Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak.Het groter beeld staat in het volkspark te Enschede. 49x34x34 Cond:G
Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm
Oude Chinees porseleinen dubbele vaas, gemerkt, met mintgroene florale decors en goudrand, 18,7x15,3x7cm Cond:G
Italiaanse houten spiegel met fraaie zilveren brede rand, 925/000, voorzien van florale bewerkingen en kleine langwerpige spiegels. Breedte rand 7 cm. MT.: Livi Giancarlo, Sesto F.No 1959-1971
Groott...
Paul Husner, Zwitserland, Basel 1942(zeldzaam europees werk) Frans stadsgezicht met gracht, olieverf op linnen 80x95cm Cond:G
Grote Schwarzwalder stijl berenbank, houtgestoken, met twee volle gesneden beren, 2e helft 20e eeuw, 130x86x45cm Cond:G
Hollands mahoniehouten 4-deurs kabinet, Louis Seize ca. 1800 met bandintarsia en messing versieringen. Lichte fineerschades, in originele staat 228x160x55cm. Cond.: R-G
Prachtige antieke wortelnoten bijzettafel omstreeks 1900 met florale intarsia rondom, en bronzen versieringen, Louis Quinze stijl, 78x68x42cm Cond:G
Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, mogelijk Russische school, stadsgezicht vismarkt, 71x90cm olieverf op linnen Cond:G
Zeldzame antiek ijzeren miniatuurharnas, 18e eeuws of ouder met gravering op standaard in goede originele staat, 90cm
Groot 19e eeuws voorlader geweer met precisievizier (infanterie) in goede originele staat. Genummerd en met originele patina 144cm.
Antiek Frans klokkenstel door:Leon Bureau 1875-1915, in Louis Seize stijl, met vergulde figuren en kandelaren en marmer(gesigneerd) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede gave staat 34-36cm C...
Hollands 19e eeuws eikenhouten Louis Quinze barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten 240x170x55cm. Cond.: G
Lot met vijf horloges met GG 585/000 en 750/000 kast. Vijf heren horloges voorzien van leren of metalen band. M erken: Onsa, Ancre en Bully special. Onsa en Ancre horloge met zwart lerenband zijn werk...
Parfumflacon zilver verguld, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Cloissonné met florale motieven van emaille met edelstenen. De flacon heeft de vorm van een tafelbel. ø 4x7 cm ca. 57 gr. 20e eeuw. Gestem...
Omega heren horloge, Seamaster, edelstaal met blauwe wijzerplaat en lunette, met metalen band. ø 42 mm. Lengte 21 cm.
Grote Franse Cuba mahonie portaalklok met vergulde bronzen capitellen en lunette, gave emaille wijzerplaat basset Rue de Honore nr 252 A. Paris, 8 daag, halfuurslag, groot uurwerk 51cm Cond;G
Negentiende eeuwse Chaise Longue, in Empirestijl, mahoniehout met bronzen leeuwenpoten(1 poot achter gerestaureerd) 81x170x64cm
Zeldzame antieke Schwarzwalder houtgesneden muziekstandaard, 2 delig met wijnrankendecor omstreeks 1880, 112x63x35cm Cond:G
Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 2 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met 3 kinderen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 43cm. Cond.: G
Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Roze figuren decors 23,3ø Cond:G
Zilveren bestek, Hollands, 835/000, model puntfilet, bestaande uit 7 tafelmessen, 6 tafelvorken en 6 tafellepels, 8 dessertvorken, 8 dessertlepels, 11 dessertmessen, soeplepel, 3 opdienlepels, vleesvo...
Gerard Altmann 1877-1940 polderlandschap met knotwilgen en koeien olieverf op linnen 60x40 Cond:G
Zeer grote antieke Russische messing samovaar, 1880 met twee kranen, voorkant gegraveerd met vazen en Russische teksten(1 handvat incompleet) 100x43ø Cond:G
Zeer zeldzame monumentale Duitse Historisme pronk dekselpot met console tafel ca. 1885, koper vernikkeld in Renaissance stijl met diverse fabel figuren, putti leeuwenkoppen en klauwpoten, vrouwenbuste...
Drie zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot en floraal decor(lichte randschade) in zeer goede staat ø 27,7cm Cond:G
Chinees porseleinen 19e eeuwse Kang Xi gemerkte vaas met symbolen decor, in goede staat 30x14cm ø Cond:G
Collier bloedkoraal met antieke GG 585/000 streeksluiting. Drie rij-ig collier van bloedkoraal, ø 4.5x4 mm, tonvormig, bevestigd aan een grote antieke streeksluiting ( voor 5 rijen) bewerkt met filigr...
Antieke Amsterdamse school, hanglamp omstreeks 1910 met originele gebrandschilderde glazen kappen 52xø60 Cond:G
Zeer groot antiek Frans klokkenstel 90cm, omstreeks 1890, Onyx met compositiemetalen figuren Par Ferville Suan, (stukjes albast gelijmd,vingers af) prachtige 5 lichts kandelaren met figuren, 8 daags u...
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten barok secretaire met verguld bronzen beslag, met diverse geheime lades, ook in kelder(stukjes lijst weg) oudere restauratie verder in goede staat Cond:G 106x125x65cm
Grote 19e eeuwse eikenhouten Bretonse buffetkast, 3 delig in zeer goede staat, met snijwerk en stijlen in de deuren, ook zijkanten met snijwerk, 5 deuren en twee lades, 245x150x55cm Cond:G