Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vitrinekast 4193
Vitrinekast

Resultaat:

150 EUR

2 Kastkommen 6134
2 Kastkommen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, H.J. Melcher Tilmes 1050
Schilderij, H.J. Melcher Tilmes

Resultaat:

320 EUR

Nico Vrielink, portret van Jeane 2007 1043
Nico Vrielink, portret van Jeane 2007
Startprijs 1.000 EUR
Kersen bijzettafel 4186
Kersen bijzettafel
Startprijs 180 EUR
Monogram M. 1036
Monogram M.
Startprijs 300 EUR
Kabinet 4179
Kabinet
Startprijs 450 EUR
Twee vazen v/d Vaart 6127
Twee vazen v/d Vaart
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Imari vaas met zilveren dop 6120
Imari vaas met zilveren dop

Resultaat:

40 EUR

2 Oude haardplaten 2213
2 Oude haardplaten
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antiek huisrelikwie 2206
Antiek huisrelikwie

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bronzen bijl 2199
Bronzen bijl

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahonie eettafel 4150
Mahonie eettafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees etagere kastje 4143
Chinees etagere kastje

Resultaat:

60 EUR

Schilderij, 16e-17e eeuw 1000
Schilderij, 16e-17e eeuw
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
3 Chinese capucijner kommen 6084
3 Chinese capucijner kommen

Resultaat:

50 EUR

Zilveren strooilepel 817
Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR
Bonheur Hollands 4136
Bonheur Hollands
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Diverse delen Royal Albert 6077
Diverse delen Royal Albert

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Eiken kastje 4129
Eiken kastje

Resultaat:

100 EUR

Zilveren loddereindoosje 810
Zilveren loddereindoosje
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Kopergeslagen laatste avondmaal 2163
Kopergeslagen laatste avondmaal

Resultaat:

30 EUR

2 Majolica bloempotten 6070
2 Majolica bloempotten
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kavel diversen 2156
Kavel diversen

Resultaat:

30 EUR