26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Bronzen beeldje met ivoor 5010
Bronzen beeldje met ivoor
Startprijs 450 EUR
Bontjas (Blaufuchs) 2356
Bontjas (Blaufuchs)

110 EUR

Klein borstbeeld 6284
Klein borstbeeld

30 EUR

Bronzen figuur, hoofd met voet 5003
Bronzen figuur, hoofd met voet

300 EUR

5 Zandstenen poeren 2349
5 Zandstenen poeren
Startprijs 50 EUR
5 Cakebakvormen 2342
5 Cakebakvormen
Startprijs 25 EUR
2 Bisquit beeldjes 6277
2 Bisquit beeldjes
Startprijs 30 EUR
Beeldje Nymfenburg 6270
Beeldje Nymfenburg
Startprijs 100 EUR
Gothische penantkast 4293
Gothische penantkast

60 EUR

Malachiet schaal 2313
Malachiet schaal

45 EUR

Schilderij, H.J. Melcher Tilmes 1050
Schilderij, H.J. Melcher Tilmes

320 EUR

Nico Vrielink, portret van Jeane 2007 1043
Nico Vrielink, portret van Jeane 2007
Startprijs 1.000 EUR
Halve maan tafel 4286
Halve maan tafel
Startprijs 35 EUR
Vitrinekastje 4279
Vitrinekastje
Startprijs 50 EUR
Monogram M. 1036
Monogram M.
Startprijs 300 EUR
2 Vergulde kandelaars 2306
2 Vergulde kandelaars

60 EUR

Twee 18e eeuwse tempelhekken 6234
Twee 18e eeuwse tempelhekken
Startprijs 75 EUR
Hanger met maansteen en bergkristal 381
Hanger met maansteen en bergkristal

60 EUR

 Twee zilveren miniaturen 374
Twee zilveren miniaturen

60 EUR

Bronzen lampenvoet 2299
Bronzen lampenvoet
Startprijs 40 EUR
18e Eeuws bord, China 6227
18e Eeuws bord, China
Startprijs 40 EUR
Chinese kom 6220
Chinese kom
Startprijs 130 EUR
Glas met zilveren lepels 367
Glas met zilveren lepels
Startprijs 45 EUR
Mahonie spiegel 4243
Mahonie spiegel

40 EUR