Lot gouden sieraden, 585/000 en 750/000 bestaande uit WG horloge met briljant, ringen, vingerhoed en broches. Totaal ca. 22 gr.
F.W.Swart 19e eeuw, gedateerd 1800, vader vertrekt bij gezin, olieverf op paneel 38x36 Cond:G
F.W. Swart 19e eeuw, familie met vader als officier, olieverf op paneel 37,5x35,5 Cond:G
Teixeira de Mattos(1822-1966) Larens interieur met moeder die baby voedt, olieverf op linnen, 39x29cm Cond:G
Prachtige 17e/18e eeuwse tekening door C.Visscher pint en H.V Vugt. met wit, voorstellende een verliefd stel met blokfluit bij standbeeld, tekening op papier 34x25,5cm Cond:R/G
Geribt bronzen bakje met een oor in de vorm van een dierenkop China Han periode. 7x13,5x11cm
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met mooi snijwerk in goede staat 111x177x82cm.
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Duitse 18e eeuwse eikenhouten rococo barokkast, 1-deurs met snijwerk en sterintarsia. Bevat verdekte lades in voet Cond.: G 115x189x49
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor, in zeer goede staat 51x43cm
Acht 17e en 18e eeuwse kop en schotels, Octagonaal met figuren en landschapdecor(2 kopjes beschadigd) alles schotels goed, minimale glazuurschade. 7x12,5cm Cond:R/G
Chinees ivoren 2-delige houder met bewerkte geluksbal (diverse bewerkte ballen in een) 19e eeuw in goede staat 14x5ø cm
Hollands strandgezicht (copie Krause) 20e eeuw, olieverf op linnen, vele figuren op het strand 75x50cm. Cond.: G
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U
Bijzondere neogotische zilveren wierookbrander. Hollandse brander voorzien van zes torentjes. Versierd met getorste opgelegde randen, opengezaagde bloembewerkingen en diverse fraaie gravures. MT: R Va...
Groot antiek drie delig klokkenstel omstreeks 1880, betreffende scheepvaart, visserij, getiteld Cod Fisshing. strandjutter, vissersvrouw en visser op boeg(compositiemetaal) 8 daags uurwerk zonder slag...
Franse beschilderde 19e eeuwse pendule (Vernis Martin stijl) met decor van flora en figuren (cracele) en bronzen vergulde ornamentuur. Bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd AD Mo...
Negentiende eeuwse vergulde bijzettafel met wit marmeren blad en snijwerk, in goede originele staat, 78x50 Cond:G
Wedgewood servies of etruria 20e eeuw, 12 soepkommen en onderschotels, 3 terrines, 2 sauskommen, 1 schaal, 2 asbakjes, 2 ovale schalen, 1 koffiekan, 1 melkkan, 6borden, 5 schaaltjes en 1 suikerpot 8-3...
Twee schapenleren fauteuils bruinkleurig, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x69x58cm Cond:G
Helen Meyer Moringen 1898-1958 Duitse school. Landschap met paarden en vakwerkhuis, olieverf op linnen 40x50 Cond:G
Twee zeldzame antieke messing wandlampen Art Deco,gemonteerd op marmer, twee kleurig gepatineerd en originele glazen kappen, een kap heeft een barst van zo'n 3 cm, 1 chip van marmer.Cond R\G
Grote moderne sculptuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd A. Dale 2e helft 20e eeuw, voorstellend een naakte dame in danshouding 71x43x15cm. Cond.:G
Antieke bijzondere wolhouder, zilver, mooi uitgewerkt met filigrain, voorzien van armbeugel bevestigd met jaseron en voorzien van fraaie filigrain bewerking en monogram. 8x9x24cm. ca. 113 gr. De wolho...
Unieke herenring GG 585/000 met stersaffier. Fraaie herenring met ovale cabouchon geslepen kobaltblauwe stersaffier, ø 12x15 mm. ca. 9.8 gr. ø 65
Engels zakhorloge, zilver met spillegang. Samson London met gesigneerd uurwerk, Samson London 10152. Het horloge zit een dubbele kast met voorstelling van edelpaar en folrale versieringen. ø 50 mm. Lo...
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Antiek bronzen vaasje, geheel bewerkt en gegraveerd met diverse tekens en dierafbeeldingen(mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode) onderkant gemerkt met een teken Cond:G 18x10ø
Originene Schwarzwald (Blackforest) Humidor omstreeks 1880 met 7 schuiflades en lade onder, met bovenop hoender voorstelling en florale decors 43x34x18cm Cond:G
Antieke eikenhouten Westminster staande klok(3gewichten) kwartierslag 8 gongstaven F.M.S uurwerk. 212cm Cond:G
Leuke kleine vuurvergulde Franse pendule 1e helft 19e eeuw met prachtige vergulding, gave wijzerplaat en origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger (slinger mist) 35,5cm. Cond.: G
Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 36-40cm Cond:G
Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat
Zwart lederen fauteuil met houten rugleuning 21e eeuw in goede staat.
Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G
Prachtige Willem 2 notenhouten eethoek met 6 stoelen omstreks 1870, met roze velours bekleding, in goede staat. 76x140x106cm en 105x42x35cm
Grote Duitse Passau keramieken figuur omstreeks 1930 nr P 1241 voostellende een moeder met kind, in goede originele staat 46x30x21cm
Oud Chinees bruin Jade trekpotje, 1e helft 20e eeuw met floraal decor en vogel op deksel, in goede staat, 11x16x10ø
Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...
Antieke bronzen corpus Christi 19e eeuw of ouder, verso etiket XV 1e Siecte, in goede staat, 21x17x3cm
Zeldzame grote zware plated Art Deco kaarskandelaar voor zeven kaarsen.ca 1930 cond. G 28x41x13cm
Originele 19e eeuwse Bretonse handgestoken kast met lade, 2 deurtjes en bordenrek in goede staat 183x89x40cm.
Groot antiek 19e eeuws porseleinen figuur (bisquit en glanzend), voorstellend een halfnaakte dame. Gemerkt met een pijl en 1762 (Thüringen?), bevat bakfout 51cm. Cond.: G
Emile Fiala ( 1869 - 1960 Tjechië), olieverf op paneel, liggende naakte dame met hond 81x60cm. Cond.: G
G.van de Laan omstreeks 1900, zeilboot op ruwe zee olieverf op linnen 43x46 Cond:G
Schwarzwalder koekoeksklok, 19e eeuw, met druivenrank decor en koekoekvogel, snijwerk in goede staat. 58cm Cond:G
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G