Brede oorclips zilver 925/000. Brede zilveren oorclips, 15x24 mm, bol model, massief uitgevoerd. ca. 17,5 gr.
Chechowska Poolse school omstreeks 1960, vrouwelijk naakt in kubistisch interieur, olieverf op linnen 75x101cm Cond:G
Jaap van Kregten 1878-1967, twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, vrouw met robe 62x108cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G
Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G