Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jade draak
Startprijs 80 EUR

Grote jade Foohond 21e eeuw China. 20x26x9 Cond:G

Twee porseleinen groepen tafellampen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote porseleinen tafellampen Duitsland 2e helft 20e eeuw (beschadigingen) 43-53cm. Cond.: R

6 Aardewerken beeldjes
Resultaat: 70 EUR

Zes oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 20e eeuw (2 figuren hebben 1 vinger beschadigd) 13x21cm. Cond.: R-G

Schilderij, G. Krol
Resultaat: 45 EUR

Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht 22x33cm. Cond.: G

4x Tulpen, zeefdruk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal J.A. Smit (JAS) abstracte florale composities litho op papier 30x30 Cond:G

3 Porseleinen kannen
Resultaat: 15 EUR

3 antieke porseleinen kannen, 1 grote theekan +\-1900 handbeschilderd met floraal decor.1 Ludwigsburg koffiekan +\-1920, figuren in landschapsdecor, 1 Biedermeijer stijl koffiekan +\- 1920 goud decor...

Wedgwood borden + peper/zout stel
Resultaat: 180 EUR

Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G

2 Chinese borden
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met floraal decor(beschadigd en gelijmd) Cond:R

Schilderij, boerderij bij avond
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G

6 Delen Kutani
Resultaat: 70 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...

6 Kop & schotels
Resultaat: 20 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G

Koekoeksklok
Startprijs 30 EUR

Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R

Pastel, dame
Startprijs 200 EUR

P.Watelet omstreeks 1930, dame met bloemen pastel op papier 20x28cm Cond:G

Bim Bam klok
Resultaat: 35 EUR

Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.

Junghans tafelklokje
Resultaat: 45 EUR

Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm

Erich Tonkel
Resultaat: 60 EUR

Erich Tonkel Duitse school, Im Park von Rothenburg 1971, olieverf op linnen 70x88 cm Cond:G

Porseleinen schaal
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte schaal omstreeks 1900 met rondom Chinese kinderen decor, 6x20x8 Cond:G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startprijs 80 EUR

C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), gemengde techniek op paneel, landschap met dode boom 48x32cm. Cond.: G

6 Gravures
Startprijs 100 EUR

Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G

Celadon bord
Startprijs 75 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws celadon bord (gesigneerd), groen glazuur met blauw decor ø22cm. Cond.: G

Blauwe Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met decor van vogels en landschap in goede staat 43cm.

3 Imari vazen
Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G

Miniatuur koets, 1 pers.
Resultaat: 60 EUR

Miniatuur Hollands zilveren rijtuig met paard 835/000. ca. 26gr Cond:U

Houtskool tekening, P. Loo
Startprijs 50 EUR

Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G