Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met floraal decor(beschadigd en gelijmd) Cond:R
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte schaal omstreeks 1900 met rondom Chinese kinderen decor, 6x20x8 Cond:G
Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G
Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R
Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuws celadon bord (gesigneerd), groen glazuur met blauw decor ø22cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met decor van vogels en landschap in goede staat 43cm.
Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31 Cond:G
Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G
Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G
Oud Duits Rosenthal sierbord, decor Feniks, 20e eeuw plated 32ø cm Cond:G
Grote Duitse porseleinen adelaar omstreeks 1920 Fraureuth, kunstabteilung, wit met goud decor gesigneerd Herm. Fritz 28x31x16cm Cond:G
Drie zeldzame vroege Chinees porseleinen borden (Kang Xi) met geschulpte omranding en drakendecor (diep-blauw) 17e-18e eeuw. 2x twee minimale chips en 1x 1 minimale chip 3xø21,6cm.
Antieke Chinese Terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C 206-220 A.D voorstellend een wachter met restbeschildering , in goede staat 22cm
Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. \u 1221 \cond:G 33x42x20cm
Miniatuur Hollands zilveren rijtuig met paard 835/000. ca. 26gr Cond:U
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G
Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht 22x33cm. Cond.: G
Vier maal J.A. Smit (JAS) abstracte florale composities litho op papier 30x30 Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G
P.Watelet omstreeks 1930, dame met bloemen pastel op papier 20x28cm Cond:G