Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met floraal decor(beschadigd en gelijmd) Cond:R
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5 Cond:G
Donburg 2e helft 20e eeuw vaas met rozen, olieverf op linnen 25x20cm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte schaal omstreeks 1900 met rondom Chinese kinderen decor, 6x20x8 Cond:G
Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...
Chinees porseleinen 19e eeuws celadon bord (gesigneerd), groen glazuur met blauw decor ø22cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met decor van vogels en landschap in goede staat 43cm.
Gietijzeren met messing wandklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk en korte slinger (zonder slagwerk) 45x32x8cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G
Engelse staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat met grenenhouten kast. Seconden- en dagaanduiding 198cm. Cond.: G
Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G
Zilveren gembervork, 835/000, met gecontourneerde steel en voorzien van fraaie graveringen. MT: A.Kuylenburg, Schoonhoven jl: M 1871 19 cm, ca. 36 gr. Cond G
Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G
Oorhangers, WG 750/000, met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengt...
Grote Duitse porseleinen adelaar omstreeks 1920 Fraureuth, kunstabteilung, wit met goud decor gesigneerd Herm. Fritz 28x31x16cm Cond:G
Drie zeldzame vroege Chinees porseleinen borden (Kang Xi) met geschulpte omranding en drakendecor (diep-blauw) 17e-18e eeuw. 2x twee minimale chips en 1x 1 minimale chip 3xø21,6cm.
Twee Duitse antieke grafieken: 1x 2 landkaarten wereld ca. 1900, 52x30cm. en 1x 18e eeuwse gravure, gezicht op stad Kleef langs de Spruy-graft, H. Spilman sculp 1746, 42x18cm. Cond.: R
Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn Venetiaans collier met een strakke langwerpige hanger, gematteerde, voorzien van 2 rijen met briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI-P. Grootte hanger 1.4x...
Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, moeders en kinderen bij school, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. Het geheel is bevestigd op een rijk versierde voet, 33x19...