Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Baumgart
Startprijs 80 EUR

H.Baumgart (Horst 1932) Duitse school, vossenjacht in een bos olieverf op paneel. 60x80cm Cond: G

Chechowska
Startprijs 100 EUR

Chechowska Poolse school omstreeks 1960, vrouwelijk naakt in kubistisch interieur, olieverf op linnen 75x101cm Cond:G

Jaap van Kregten
Startprijs 60 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

3 Duitse etsen, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Duitse etsen\gravures, Johan MichaelProbsst exc.av 1701-1771. 1, Unser lieben Frauen Kirche zu sevilien samt ihre höhe und dicken Türen. 2,Prospect des Trajanischen goldenen Thurns und...

Schilderij, C. Snoeierbos
Startprijs 160 EUR

C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, vrouw met robe 62x108cm. Cond.: G

2x Kaart Oldenzaal
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke landkaarten Oldenzaal een grote Oldenzalia Ut erat cum caperietur et munitiones ejus de Struerentur ab Ordinibus Belgiae Foederatie anno 1626 (vochtvlekken) en een kaart, vermoedelijk ol...

Russisch schilderij
Resultaat: 40 EUR

Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G

Gerrit Schmitt, haven
Startprijs 150 EUR

G.Schmidt omstreeks 1900 Hollands havengezicht olieverf op linnen 48x40 Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk, Henriette Ponsi? 19e eeuw stilleven met aardbeien, olieverf op linnen Cond:G

Twee repro's, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse reproducties: 1x steendruk Josef Israels pinx A. Alleke Lith. 26x37cm. en 1x reproductie A. Kampf photografische Geselschaft Berlin (soldaten) 46x36cm.

Aquarel, druiventros
Startprijs 100 EUR

Diana van den Berg stilleven druiventros met goudkader tekst, aquarel op papier 22x15cm Cond:G

Achterglas schilderij
Resultaat: 110 EUR

Achterglasschildering Russische school Vecenaj Leportinot 1974, winters landschap met figuren, olieverf op glas 55x47cm Cond:G

Schilderij A Asperlach
Startprijs 75 EUR

Alex Asperlach 1969 ( 1901 - 1984), olieverf op linnen, zandpad in landschap 100x70cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930 stadsgezicht Venetie met figuren olieverf op linnen, 24,5x30cm Cond:G

Landkaart Blaeu
Startprijs 50 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart Guilielmus Blaeu exc. Amsterdam(1600-1699) Comitatuum Boloniae et Guines Descriiptio (vlekken) 50x39 Cond: R/G

Schilderij, W.F. Smit
Startprijs 150 EUR

W.F.Smith Hollands grachtengezicht in de winter bij avond, olieverf op linnen 60x50 Cond:G

Antiquarische P. Scheen lexicon
Resultaat: 60 EUR

Zeldzame antiquarische Pieter Scheen lexicon: Honderd jaren Nederlandsche schilder- en tekenkunst A-Z (1946) en De Romantiek met voor- en natijd 1750-1850 met 400 afbeeldingen in goede staat 19x25x6cm...

Schilderij, rabbijn
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, oude (Joodse) man met sigaar 32x40cm. Cond.: G