Achtarmige bronzen Joodse kandelaar 18e-19e eeuw (Joods teken is afgebroken en mist) 28x23x16cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuws diep bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 Hollands met parelrand MT: van Kempen en zn, Voorschoten JL B:1886(Chinees tuindecor) 4xø16,5cm. Cond.: G
Antieke kolenbak met schep en messing beslag 19e eeuw in goede staat 30x38x29
Drie delen Russisch porselein, 2x sneeuwhoen, 1x ijsbeer in goede staat 11-15cm Cond:G
Zeer grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figurendecor en Foohonden koppen in 18e eeuwse stijl met Foohond op deksel 44,5x21cm Cond:G
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Keramieken wandtegel met haandecor, meerkleurig geglazuurd ca. 1960, verso onduidelijk gesigneerd en handbeschilderd, nr. 772, 60x35cm.
Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G
Zeldzame Friese klok, kantoortje met scheepjesmechaniek omstreeks 1800 in goede staat 102cm met vergulde houten beelden, en originele beschildering.
Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 36-40cm Cond:G