Zes zilveren tafelmessen 800/000 Duits, Fa. Klophaus. lengte 25cm Cond:G
Twee zilveren miniaturen 835/000 : een jager met hond MT.:Niekerk, Schoonhoven en man met een mand. ca. 20 gr.
Collier parel granaat met GG 585/000 sluiting. Drie rij-ig collier met zoetwaterparels en granaat, ø 6 mm, bevestigd aan een GG ovale sluiting met granaat met fraai versierde eindstukken. Lengte 37 cm
Hollands zilveren dekseldoosje met parelrand waarin kristallen bakje zit. 835/000. Grootkeur, jl:V:1930, MT: BKV. ca. 63 gram ø 6cm hoogte 2cm Cond:U
Bijzonder antiek vierkant 835\000 zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand op opgehoogd deksel met porseleinen tegeltje met afbeelding van kinderen. Nederlands gekeurd onduidelijk meesterteke...
Bloedkoralen collier met GG 585/000 kapitolstokje. Rond gevlochten collier, ø 10 mm, van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG katipolstok met oog. Lengte 45 cm. ca. 38 gr.
Groot antiek plated dienblad, bewerkt en met gravering. 74x45cm Cond:G
Zilveren tasbeugel, 800/000, fraai uitgewerkt met pijnappels op de klip. Voorzien van zwarte tas. 16x4 cm Cond G
Horloge GG 585/000, Certina. Horloge met grote vierkant bewerkte kast met een klein rond klokje, 18x18 mm, bevestigd aan een zwarte velourachtige band. Het horloge is mechanisch.
Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U
Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G
Streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche, 19e eeuws, met filigrain en kwastjes. 40x18 mm. ca. 2.9 gr.
Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G
Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...
Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G
Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R
Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.
Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm
Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Franse Boulle pendule met schildpad ca. 1870 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Pierre Megnin Seloncort. Mist iets koperinleg (ongerestaureerd) 32cm. Cond.: R-G
Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...