Zilveren 3- delig koffieservies, 835/000, hoogmodel met getrembleerd floraal motief. Bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerschaal met zwarte handvaten. MT: Koninklijke van Kempen en Begeer, Vo...
Gerhard Morgenstjerne Munthe (Düsseldorf 1875-1927 Leiden) bomschuiten op het strand met vissersvolk, aquarel op papier,13x17,5cm Cond:G
Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 (brons iets versleten) met emaille wijzerplaat (gecraceleerd) en 8-daags uuwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Cond.: R-G 43x31x13cm. Met ...
Compleet uurwerk van een 19e eeuwse beeldenpendule(mysterieus) in goede originele staat 45cm.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten 2-deurs vitrinekast ca. 1800-1820. Geheel staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en sloten. In goede originele staat (minimale fineerschade) 200x110x...
Mooie grote Engelse mahoniehout gefineerde commode met getorste zuilen ca. 1850 in goede originele staat 124x117x54
Zware 19e eeuwse Henry Deux handgestoken bank in goede staat, floraal snijwerk, en Augustus Rex monogram. Cond:G 180x150x63
Dubbel collier van Bloedkoralen. Verlopend collier met bloedkoralen, tonvormig, ø 4-13 mm. De middenste grote kraal is voorzien van een metalen schild. Lengte 50 cm., ca. 61 gr.
Elegante Choker, WG 750/000, met navette diamant en 9 briljanten. Fijne choker met cobra collier en in het midden een krulbewerking voorzien van een navette geslepen diamant en 9 briljanten. totaal ca...
Ring GG 585/000, met briljant. Grote grove ring met vierkante bovenzijde 7x7 mm waar een briljant van 0.21 crt in zit. ca 9,2 gr. ø 63. Cond. Nieuw
Oude vitrine 20e eeuw met bronzen beslag, mahonie met wortelnoten fineer (marquetterie en bandintarsia). Twee deuren en afgerond glas, geheel staand op hoge poten in zeer goede staat 180x110x40cm.
Grote Neogothische eikenhouten preekstoel ca. 1880 in goede staat (torentje afgebroken maar erbij) Cond.: G 79x65x181
Twee lederen kuipstoelen met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Ovaal zilveren (800/000) doosje met een afbeelding van een vrouwfiguur tussen diverse takken en bladeren met sierlijke bewerkte rand, vermoedelijk Duits 7x5,2x2,5cm., ca. 72gr.
Herenhorloge Bulova Super Seville Day & Date. Stalen herenhorloge Bulova, automaat, met dag en datumweergave. Het horloge is voorzien van een metalen band. Lengte 19,5 cm ø 34 mm Cond U
Collier met hanger GG 585/000. Langwerpige hanger, fantasie druppelmodel met 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0.12 crt. SI, welke hangt aan een rond cobracollier van ca. 1,5 mm dik voorzien van e...
Johannes J. van Trirum,stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm.Cond:G
Inktstel met bronzen olielamp ca. 1900 met hoofd van Neptunes en klauwpoot. Kristallen reservoirs (1 deksel is stukje van het hout af, verder in goede staat) 27x25x25cm.
Grote Italiaanse vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw, gemaakt van mahoniehout met 4 glazen deuren en 4 dichte deuren in onderstuk (lichte transportschade) 246x260x55cm. Cond.: G
Antieke France Fayence wandplaquette, gemerkt Lille 1767 met voorstelling van haven, figuren en gouddecor. Handbeschilderd in goede staat 39x33x1cm.
twee delen oud antiek Jade, 1 lachende Buddha in wolk, en een dier op voorwerp. 5-5,5 cm. Cond:G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R
Duitse notenhouten fineer Grunderzeit Buffet omstreeks 1880 in goede originele staat.(3delig)205x145x75cm Cond:G
Johannes Weiland (1856-1909) eenden in een sloot, olieverf op linnen 66x97cm.Cond:G
Antiek Frans drie delig penduldestel met nimf en putti omstreeks 1870, gemaakt van marmer en compositiemetaal. Origineel 8 daags uurwerk. A.D. Mougin, met halfuurslag in goede originele staat. Cond:G ...
J.C.Roelandse (Leiden 1888-1978 Leiderdorp) Leidse school, gemberpot met bloemen, olieverf op paneel 18x19cm.Cond:G
Zeldzame vroeg 19e eeuwse tondeldoos/pistool ca. 1800 van brons met gravering en originele houten kolf 13cm.
Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R
Collier met hanger GG 585/000. Antieke Streekhanger in de vorm van een bol, bevestigd aan een lang GG gourmetcollier. Hanger is iets gedeukt. Totaal ca. 18 gr. Lengte 70 cm
Zakhorloge zilver 800/000, Zwitsers, Galonne, sierlijk bewerkt over het gehele horloge, ø 42 mm, voorzien van 2 horlogeketting waarvan een met grote uniek uitgewerkte sleutel met een afbeelding van ee...
Sierlijke ring WG 585/000 met briljant. Elegante ring met in het midden 3 briljanten, omlijst door een zeshoek bezet met wat kleinere briljanten. totaal ca 0,50 crt. Breedte 11 mm de ring is voorzien ...
van Noort 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
J. Winfried (Engelse School), olieverf op linnen, driemaster op volle zee 62x92cm. Cond.: G
Spaans miniatuurkanon 2e helft 20e eeuw, gemerkt Jucar Orion Caliber, 20e eeuw (functioneel). Gemaakt van metaal en hout naar 18e-19e eeuws voorbeeld met borstel en stamper 72x33x30cm. Cond.: G
Grote messing kogelklok met sneck 2e helft 20e eeuw met onderplaat. Functies niet getest 43x30x32cm. Cond.: G
Bijzonder groot Duits DEanziger barok dressoir ca. 1880 met barok panelen, gedraaide zuilen, lades en uitschuifbare buffetplanken. In goede originele staat 102x70x250cm. Cond.: G
Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.
Antieke Duitse Grunderzeit eethoek met uittrektafel omstreeks 1880 van mahoniehout (gebruikerssporen) Cond;R\G 350x86x78
Zware eikenhouten ovale baluster tafel in barokstijl, poten onderling verbonden, langwerpig en ovaalvormig 20e eeuw, stijlmeubel. 78x106x247 Cond:G
Acht Barokstoelen naar oud voorbeeld met mooie Gobelin stoffering, 20e eeuw Cond:G 108x47x47
Twaalf 19e eewse mahoniehouten stoelen met vlechtwerk, omstreeks 1870. 90x40x47 Cond: R\G
Brons kleurig vrouwenfiguur op marmeren voet, gesigneerd Rodin (nagietsel) 20e eeuw in goede staat 42cm.
Antieke ivoren Okimono, Chinese vrouw met kind en trompet op houten sokkel. 18cm Cond:G
Drie grote zeldzame 18e eeuws Delftse borden met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Zeer fraai collier van zoetwaterparels. Een collier mer 4 rijen zoetwaterparels in verschillende groottes 4-12 mm en vormen, wit met diverse rozetinten, bevestigd aan een zilveren 835/000 langwerpige ...
Klaas Bernink 1983 (nr. 5/150), lithografie op papier, boerderij in de winter 40x60cm. Cond.: G
Strooiers van boer en boerin, Duits zilver 800/000 in traditionele kleding 6x10cm., totaal ca. 168gr.
Hanger en oorknoppen GG 585/000 gladde bollen. Een grote hanger in de vorm van een bal, ø 21 mm, met bijpassende oorclips in dezelfde grootte. ca 13.4 gr