Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Diverse munten 2746
Diverse munten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Diverse munten 2713
Diverse munten

Resultaat:

35 EUR

Doos zegels en poststukken 2618
Doos zegels en poststukken
Startprijs 15 EUR
Verkocht
5 Tinnen borden 2294
5 Tinnen borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Tinnen borden 2288
2 Tinnen borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Veldfles + riem 2256
Veldfles + riem

Resultaat:

15 EUR

Barometer 2228
Barometer
Startprijs 15 EUR
Ets 1489
Ets
Startprijs 15 EUR
Prent, paarden 1488
Prent, paarden
Startprijs 15 EUR
Schilderij, vrouw met instrument 1474
Schilderij, vrouw met instrument
Startprijs 15 EUR
Portret, man met pijp 1464
Portret, man met pijp
Startprijs 15 EUR
Monogram 1947 1463
Monogram 1947
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Manchetknopen + Batch 672
Manchetknopen + Batch

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot double 658
Lot double

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Plated schaal 615
Plated schaal

Resultaat:

15 EUR

5 Delen divers zilver 614
5 Delen divers zilver
Startprijs 15 EUR
6 Zilveren lepeltjes 600
6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 15 EUR
2 Zilv. cakevorken 599
2 Zilv. cakevorken
Startprijs 15 EUR
Verkocht
15 Zilveren lepeltjes 598
15 Zilveren lepeltjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Lepels + suikertang 597
5 Lepels + suikertang

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Zilveren klontjestangen 596
2 Zilveren klontjestangen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hanger en oorhangers zilver 127
Hanger en oorhangers zilver

Resultaat:

16 EUR

3 Wandborden 6269
3 Wandborden
Startprijs 10 EUR
Verkocht
2 Vaasjes satsuma 6158
2 Vaasjes satsuma

Resultaat:

10 EUR