antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.
Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G
Lot van diverse oude ansichtkaarten, buitenland 20e eeuw. Cond:G
Lot van diverse oude ansichtkaarten Nederland, 20e eeuw 13x23x17 Cond:G
Drie delig retro stijl thee servies, 2e helft 20e eeuw met chroom. gemerkt B.D. in rechthoek. Cond:G 7-30cm