Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

B.J. Naevestad 1251
B.J. Naevestad
Startprijs 60 EUR
Verkocht
naar van Rossum du Chattel 1252
naar van Rossum du Chattel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
12 Studie-portretten 1253
12 Studie-portretten

Resultaat:

50 EUR

Naar Eckenar 1254
Naar Eckenar
Startprijs 100 EUR
Schilderij, stilleven 1255
Schilderij, stilleven
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Fritz Mühlbrecht 1256
Fritz Mühlbrecht

Resultaat:

135 EUR

Paneel, 1880 1257
Paneel, 1880
Startprijs 80 EUR
Verkocht
P. Wagemans 1258
P. Wagemans

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1259
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, Jo Bouman-Kruyder 1260
Schilderij, Jo Bouman-Kruyder

Resultaat:

135 EUR

Collectie Cerné 1261
Collectie Cerné
Startprijs 200 EUR
Naar Willy Sluyter 1262
Naar Willy Sluyter
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Schilderij Loots, boten 1263
Schilderij Loots, boten

Resultaat:

200 EUR

Ongesigneerd, Rembrandt 1264
Ongesigneerd, Rembrandt
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Landkaart Overijssel 1265
Landkaart Overijssel

Resultaat:

200 EUR

H. Balman, botters aan de kust 1266
H. Balman, botters aan de kust
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Russische pastel, naakte vrouw 1267
Russische pastel, naakte vrouw

Resultaat:

650 EUR

Ongesigneerd 1268
Ongesigneerd
Startprijs 50 EUR
Vrouw in interieur 1269
Vrouw in interieur
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Josef Schultz 1270
2x Josef Schultz

Resultaat:

50 EUR

Schilderij, Sanol 1271
Schilderij, Sanol
Startprijs 60 EUR
R. Fritz 64 1272
R. Fritz 64
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, branding 1273
Schilderij, branding

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Balinees portret, vrouw met tooi 1274
Balinees portret, vrouw met tooi

Resultaat:

475 EUR