Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Plateel bloempot
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Hollandse plateel cach-epot, gemerkt Gouda - B. Arnhem Holland met floraal decor in goede staat 19xø26cm.

2 Empire vazen
Resultaat: 75 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

4 Borden Goebel
Resultaat: 45 EUR

Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G

J. Rooymans, landschap
Startprijs 40 EUR

J. Rooijmans ca. 1940, olieverf op paneel, beekje met brug 33x26cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1950
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 27x15cm. Cond.: G

Twee presenteertablets
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke presenteertablets: 1x Jugendstil messing met keramieken plaquette en floraal decor, 1x oud met keramieken plaquette en vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw 45-51cm. Cond.: G

Baardman kruik
Startprijs 200 EUR

Kleine 17e eeuwse Duitse baardman kruik met mediallon. 2 Chips uit bovenrand, verder in goede staat 22xø12,5cm.

Vaas
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G

2 Beelden, gapers
Resultaat: 45 EUR

Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.

Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.000 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Theepotje
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

Beeld, ridder
Startprijs 850 EUR

Groot bronzen beeld 19e eeuw van L. gregoire, voorstellend een edele heer met zwaard. In goede originele staat met mooie patina 49cm.

Schilderij, kerk aan water
Startprijs 30 EUR

Hendrik de Laat ( 1900 - 1980), ets op papier, Leonardus kerk te 's Hertogenbosch 26x19cm. Cond.: G

KPM fruitservies
Resultaat: 20 EUR

Duitse 13-delige KPM porseleinen fruitset ca. 1930, bestaande uit een grote fruitschaal en 12 borden, geprint met fruitdecor ø19-ø20cm. Cond.: G

2 Kopjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G

Keramieken olifant
Startprijs 20 EUR

Grote keramieken geglazuurde Indische olifant 2e helft 20e eeuw in goede staat 43x47x22cm.

Meissen vaasje
Resultaat: 40 EUR

Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.

Herend voetschaal + schaal
Resultaat: 45 EUR

Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G

3 Chinese lakstempels
Startprijs 250 EUR

Drie grote Chinese lakstempels met Foohonden van natuursteen ca. 1900 in goede staat 9,5-10cm.

Schilderij, tapijtverkoper
Startprijs 1.000 EUR

Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G

J. Rooymans
Startprijs 60 EUR

J. Rooijmans ca. 1950, olieverf op linnen, monnik met grote baard 21x31cm. Cond.: G

Tegel schilderij
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd?, handbeschilderde tegel met romantische voorstelling (ingebakken) 24x24cm. Cond.: G

Schilderij, blinde Arabier
Resultaat: 200 EUR

Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met hond
Resultaat: 1.100 EUR

Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G