Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gele Perzische vaas 6046
Gele Perzische vaas

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
H. Balman, botters aan de kust 1263
H. Balman, botters aan de kust

Resultaat:

265 EUR

Verkocht
Horloge GG fijnmodel 226
Horloge GG fijnmodel

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Ring GG met Opaal en Saffier 834
Ring GG met Opaal en Saffier

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Officiers sabel 2085
Officiers sabel

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Bronzen groepje, vogelnest 5129
Bronzen groepje, vogelnest

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Ivoren geisha 5846
Ivoren geisha

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Ring GG briljant 6
Ring GG briljant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ring GG smaragd bril 61
Ring GG smaragd bril

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Edzard Koning 1110
Edzard Koning

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Snoeijerbosch, boom 1213
Snoeijerbosch, boom

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Pendant, Wijnberg 1239
Pendant, Wijnberg

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ingelegd theekistje 2011
Ingelegd theekistje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Poppen commode 3045
Poppen commode

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jugendstil klok 3511
Jugendstil klok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Staande klok 80-er jaren 3519
Staande klok 80-er jaren

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Staand klokje 3525
Staand klokje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Boekenkast, Korea 4008
Boekenkast, Korea

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke schrijftafel 4023
Antieke schrijftafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Empire secrataire 4037
Empire secrataire

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eiken commode 4218
Eiken commode

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Russisch glas 5507
Russisch glas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Stel porseleinen beelden 6088
Stel porseleinen beelden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Fam Rose schaal met messing 6578
Fam Rose schaal met messing

Resultaat:

250 EUR