21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Anton Heyboer, crucifix 1262
Anton Heyboer, crucifix
Startprijs 150 EUR
Doek, Anton Heyboer 1263
Doek, Anton Heyboer

137,5 EUR

A. Wilbers 1264
A. Wilbers
Startprijs 50 EUR
Ongesign. 19e eeuws 1265
Ongesign. 19e eeuws

220 EUR

de Jong, vrouw bij rivier 1266
de Jong, vrouw bij rivier

100 EUR

Oisling 1267
Oisling
Startprijs 80 EUR
Johan Dijkstra, vrouw 1268
Johan Dijkstra, vrouw
Startprijs 700 EUR
Doek, Anton Heyboer 1269
Doek, Anton Heyboer

137,5 EUR

Tekening Diana, 18e eeuw 1270
Tekening Diana, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Jan Toorop 1271
Jan Toorop
Startprijs 100 EUR
Achter glas schildering 1272
Achter glas schildering
Startprijs 40 EUR
Schilderij, stilleven 1273
Schilderij, stilleven
Startprijs 60 EUR
Stilleven 1274
Stilleven
Startprijs 40 EUR
H. Bernard, dame in cafe 1275
H. Bernard, dame in cafe

70 EUR

Kees Rietbroek 1276
Kees Rietbroek
Startprijs 40 EUR
Hans Bulder 1277
Hans Bulder

350 EUR

Balinese schone, Hasim 1278
Balinese schone, Hasim
Startprijs 200 EUR
Portret vrouw 1279
Portret vrouw

100 EUR

Marine fregat 1280
Marine fregat

60 EUR

Schilderij, B.H. 1281
Schilderij, B.H.
Startprijs 30 EUR
Schilderij, in 't Wout 1282
Schilderij, in 't Wout

35 EUR

J.H. Vergeer 1283
J.H. Vergeer

40 EUR

H. Bader 1284
H. Bader
Startprijs 80 EUR
Hoenderhof, Twents 1285
Hoenderhof, Twents
Startprijs 150 EUR