21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

4-Luik, Herman Krikhaar 1214
4-Luik, Herman Krikhaar
Startprijs 600 EUR
Diverse grafieken 1215
Diverse grafieken

20 EUR

Houtsnede 1216
Houtsnede

30 EUR

A. Lux 1217
A. Lux

40 EUR

Barok schilderij 1218
Barok schilderij
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Auguts Specht 1219
Schilderij, Auguts Specht
Startprijs 150 EUR
Schilderij, Parijs 1220
Schilderij, Parijs
Startprijs 200 EUR
A. Rodin 1221
A. Rodin

50 EUR

Mario Russo 1222
Mario Russo
Startprijs 80 EUR
Schilderij, Tonnie Voorn 1223
Schilderij, Tonnie Voorn

70 EUR

Johan Dijkstra, Frankrijk 1224
Johan Dijkstra, Frankrijk
Startprijs 800 EUR
J.W. 03 1225
J.W. 03

70 EUR

Schilderij, K. Bos 1226
Schilderij, K. Bos

50 EUR

F. v.d. Noorden 1227
F. v.d. Noorden
Startprijs 100 EUR
Schilderij, rozen 1228
Schilderij, rozen

40 EUR

E. Schaeffer 1229
E. Schaeffer
Startprijs 50 EUR
Schilderij 1230
Schilderij

50 EUR

Aquarel, bospad 1231
Aquarel, bospad
Startprijs 90 EUR
Aquarel, duinen 1232
Aquarel, duinen
Startprijs 90 EUR
Portret 1233
Portret
Startprijs 125 EUR
Schilderij, portret meisje 1234
Schilderij, portret meisje

40 EUR

Litho, ongesigneerd 1235
Litho, ongesigneerd
Startprijs 30 EUR
A. Block 1236
A. Block

100 EUR

Pastel, Sal Meyer 1237
Pastel, Sal Meyer
Startprijs 500 EUR