Ring GG 750/000 met amethist. Royale sierlijke ring met een grote ovale Amethist gezet in een brede GG bewerkte rand. Grootte bovenzijde ring 22x 16.5 mm. ø 54 ca 10.2 gr
Collier parels en amethist met GG sluiting en GG hanger. Collier met zoetwaterparels, ø 7.3 mm, en amethistkralen, 7.8 mm, 1 om 2, bevestigd aan een GG 585/000 bolsluiting, ø 10 mm. In het midden va...
Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.
Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G
Engels sterling zilveren inktpot met deksel 925/000, 7xø13cm. (scharnier behoeft reparatie)
Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G
Groot kavel met diverse oude en antieke tabakspijpen o.a: porselein 8-40cm. Cond.: R-G
Collier zilver 925/000 met filigrainschakels. Jasseroncollier met in het midden 3 schakels, 2 klein en 1 groot, in de vorm van een halve maan met een filigrainbewerking en een knop. ca 16.1 gr. Lengte...
Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G
Zakhorloge en ketting zilver 835/000. Groot zakhorloge, ø 52 mm, op te winden met sleutel, bevestigd aan een horlogeketting van verlopende massieve Gourmetschakels, 6.1-7.4mm. Lengte 26 cm.
Kavel van 3 diverse kristallen glazen op zilveren voet en 2 kristallen coupes op zilveren voet (reparatiebehoeftig)
Plated empire-kan op voet en met scharnierend deksel bekroond met pijnappel (houten handvat). 27xø10cm. Oor is gerestaureerd.
Royale WG,585/000, ring met grote briljant, 0.20 crt VSI TW, Tiffany stijl. De briljant staat hoog op de ring. ca 6.5 gr. ø 59 Nieuw
Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G
Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak en puntfilet, 2e gehalte grootkeur, jaarletter Y: 1933, MT: B.H. Driesen Utrecht. ca. 79gr. L.: 22cm. Cond.: U
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met los (2x) kristallen bollen 10x18xø13cm. Cond.: R-GG
Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.
Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G