20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

5 Hollandse borden 6433
5 Hollandse borden

15 EUR

Kaststel, imari 6499
Kaststel, imari
Startprijs 10 EUR
Russisch beeldje, aardewerk 6518
Russisch beeldje, aardewerk

10 EUR

Tettau Jugendstil vaas 6523
Tettau Jugendstil vaas

15 EUR

Set bedeltjes zilver 159
Set bedeltjes zilver

20 EUR

Titanium set 227
Titanium set

15 EUR

Set bedeltjes zilver 410
Set bedeltjes zilver

15 EUR

Oorstekers pave bollen 564
Oorstekers pave bollen
Startprijs 15 EUR
Lot horloges 614
Lot horloges

40 EUR

Divers plated 643
Divers plated

15 EUR

Oorstekers met zirconia 646
Oorstekers met zirconia
Startprijs 15 EUR
Hanger rose 704
Hanger rose

15 EUR

4 Gravures, 19e eeuw 1267
4 Gravures, 19e eeuw

15 EUR

Schilderij, Düsseldorfer Schule 1283
Schilderij, Düsseldorfer Schule

20 EUR

Schilderij, J. Varly 1286
Schilderij, J. Varly
Startprijs 15 EUR
2 Etsen 1329
2 Etsen
Startprijs 15 EUR
Schilderij, v. Weerd 1342
Schilderij, v. Weerd

15 EUR

Houtsnede 1375
Houtsnede

15 EUR

Houtsnede 1397
Houtsnede

15 EUR

Ets, Smit 1411
Ets, Smit
Startprijs 15 EUR
Ongesigneerd landschap met kerk 1459
Ongesigneerd landschap met kerk
Startprijs 15 EUR
Gravure, boer 1507
Gravure, boer
Startprijs 15 EUR
Helmut Müller 1573
Helmut Müller
Startprijs 15 EUR
Gravure landschap 1574
Gravure landschap
Startprijs 15 EUR