Pierre Doutreleau ca. 1980 ( 1938 - Franse School), olieverf op linnen, schepen in een kanaal 55x37cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, vrouw in kubistische ruimte 60x80cm. Cond.: G
Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...
Russische ikoon, 19e eeuws, Maria met kindje Jezus (oudere restauratie). 31x35.3x3cm., Cond.:R/G
Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...
Ste 19e eeuwse tinnen maten, vermoedelijk Engeland (5 stuks) 6-18cm. Cond.: G
Gelimiteerde Steiff Teddy Clown (replica van 1926 model) 80-er jaren, onbespeeld in doos 40cm. Cond.: G
Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G
Aparte zeldzame barnsteen met meerschuim tabakspijp uit de 19e eeuw met origineel lederen foedraal in goede originele staat 8x14x2,5cm.
Oude Italiaanse accordeon, Renate Massoni Italy ca. 1950 in zeer goede originele staat 40x46x20cm.
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R
Chinese zilveren boedha 19e eeuw (opgevuld) in zeer goede originele staat 14x9x6cm.
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Zeven diverse poppen in doos, onbespeeld; 1x schildpad klassik collection, 2x indianenpoppen met lederen kleding, 2x Effanbees Oranje Blossom Joyce Stafford (Chinese poppen), 1x Puddin Maddam Alexande...
Grote oude gipsen buste van Donatello 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x40x36cm.
Duitse Kathe Kruse pop, Gisela 1981/1982 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Irmela 1986 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Otto 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren Maria beeld ca. 1900 in goede staat H.: 36cm.
Antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaanse dames-buste. Erg mooie kwaliteit 35cm. Cond.: G
Grote Hollandse 17e eeuwse statenbijbel uit 1643 door Jacob Pieter, wachter op den Dam Amsterdam. Eerste bladzijden zijn beschadigd, lederen band is beschadigd 13x43x27cm. Cond.: R
Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G
Pop genaamd "Bye Lo baby" van verschillende makers o.a. Kestner (verschillende delen door verschillende makers), gemerkt op het hoofd "by Grace S. Putman", gemerkt op het lijf met een rode stempel. Bi...