Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom 6369
Chinese kom
Startprijs 150 EUR
Tempelvat, 19e eeuw 6362
Tempelvat, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
3 Messing kandelaars 2329
3 Messing kandelaars
Startprijs 15 EUR
Verkocht
3 Diverse schelpen 2322
3 Diverse schelpen

Resultaat:

40 EUR

Mahonie tafelklok 3525
Mahonie tafelklok
Startprijs 180 EUR
Amsterdams staand horloge 3518
Amsterdams staand horloge
Startprijs 5.500 EUR
Empire pendule 3511
Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR
2 Delen Delft 6112
2 Delen Delft
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Beeld, dame 2293
Beeld, dame

Resultaat:

40 EUR

5x Royal Kopenhagen 6076
5x Royal Kopenhagen
Startprijs 25 EUR
Tuibeeld, vrouw 2286
Tuibeeld, vrouw
Startprijs 750 EUR
Verkocht
4x Tractor ERTL 3239
4x Tractor ERTL

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
12x Tractors (ERTL) 3232
12x Tractors (ERTL)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
20 Smeedijzeren sleutels 2279
20 Smeedijzeren sleutels

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Verrekijkers 2272
2 Verrekijkers

Resultaat:

40 EUR

Rosenthal schaal 6069
Rosenthal schaal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Frans schilderij 1097
Frans schilderij

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Stoommachine in doos 3225
Stoommachine in doos

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Hummel 6355
3x Hummel

Resultaat:

110 EUR

Pit van Loo, schilderij 1091
Pit van Loo, schilderij
Startprijs 200 EUR
Gottesmutter ca. 1800 1084
Gottesmutter ca. 1800
Startprijs 1.000 EUR
Vaas + bloempot 6062
Vaas + bloempot
Startprijs 50 EUR
L. van den Poll 1048
L. van den Poll
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Schilderij, A. Hulk jr. 1042
Schilderij, A. Hulk jr.

Resultaat:

500 EUR