Prachtige Boulle stijl kast met koperinleg rondom, bronzen beslag en lijsten. Zwart marmeren blad. 21e eeuw in zeer goede staat 107x84x40cm.
Vijf diverse oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 77x56cm., 86x47cm., 161x36cm., 77x17cm. en 160x17cm.