Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Natfruit schalen
Startprijs 75 EUR

Twee 18e eeuwse porseleinen natfruitschalen met bloemendecor. ongemerkt in goede originele staat ø20cm. Cond.: G

57-Delig servies
Startprijs 220 EUR

Oud Duits porseleinen servies Alt Schönwald ca. 1940, 57-delig bestaande uit; borden, terrines, kop&schotels, sauskommen, koffiepot, suikerpot. Minimale beschadingen mogelijk Cond.: G

6 Borden, Timor
Startprijs 30 EUR

Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.

2 Pijpvaasjes
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen Copenhagen tuitvaasjes met bloemdecor, Bing & Gröndahl. In goede originele staat 17xø6,5cm.

4 Delen keramiek
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud Makkums keramiek 20e eeuw polychroom; 1x tegel, 1x kom, 1x schotel, 1x schoteltje 9-25cm. Cond.: G

Moderne vaas
Startprijs 15 EUR

Moderne keramieken kunstenaarsvaas 2e helft 20e eeuw met tulpendecor in goede staat 26x10x12cm.

Servies, Teadrinker
Resultaat: 65 EUR

Societe Ceramique Maastricht 10-delig Tea Drinker servies bestaande uit; kan (chip deksel), suikerpot en 4 kop&schotels 7-13cm. Cond.: R-G

5 Pors. plaquettes
Startprijs 50 EUR

Vijf porseleinen plaquettes Saga Norway design F.F. met divers handbeschilderd decor 2e helft 20e eeuw 14,5x10x0,5cm. Cond.: G

2 Platelen vazen
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse platelen vazen ca. 1930; 1x Goedewaagen 505 Anjer vaas(Cond.: G) 25xø14cm. en 1x Goedewaagen 475 Anjer schenkkan, tuit gelijmd 23xø11cm (Cond.: M). Beide met bloemdecor.

7 Tinnen borden
Startprijs 50 EUR

Zeven Petrus Regout Maastricht sierborden ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.

4 Borden V&B
Startprijs 20 EUR

Vier borden Villeory & Boch Bonn ca. 1900 met landschapsdecor (grote bord heeft randschade) ø16-ø25cm. Cond.: R-G

2 Paarse borden
Resultaat: 50 EUR

Twee grote Petrus Regout Maastricht sierschotels, decor amazone ca. 1890 in goede originele staat ø34,5cm.

3 Delen plateel
Resultaat: 35 EUR

Drie delen Hollands plateel; 1x schenkkan Royal Gouda Dura, 1x vaas nr. 7267/9 en 1x dekseldoos nr. 8421, 13-25cm. Cond.: G

3 Delen plateel
Startprijs 30 EUR

Drie delen Oud Hollands plateel; 1x mand gemerkt Madeleine Zuid Holland Gouda, 1x vaasje Zenith Gouda en 1x houder Corona Gouda Holland (haarscheur) 7,5-17cm. Cond.: R-G

4 Delen keramiek
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud keramiek; 2x jardiniere ca. 1900 (oude haarlijnen), 1x Italiaanse kruik en 1x schenkkan met rozendecor 22-26cm. Cond.: R-G

11 Delen Duits steengoed
Resultaat: 60 EUR

Elf delen oud/antiek Duits steengoed 19e-20e eeuw; potten etc. 10-30cm. Cond.: G

Dekselcoupe, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Opalineglazen 19e eeuwse dekselcoupe in empire stijl (deksel gelijmd, verder goed) 17xø15cm. Cond.: R

3 Delen plateel
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud Hollands plateel; 1x dekselpot C.M. Bergen, 1x schaal Modica Gouda Aster, 4x onderzetters Padua Arnhem 7-23cm. Cond.: G

Societe Ceramique vaas
Startprijs 25 EUR

Hollandse Societe Ceramique Maastricht vaas ca. 1900 met pauwdecor 27xø13cm. Cond.: G

Imari pijpvaas
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met goud- en bloemendecor 6-kantig. In goede originele staat 32x15x14cm.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 170 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas 20e eeuw met bloesemtak-decor in zeer goede staat 41xø23cm.

Imari pijpvaas, klein
Startprijs 60 EUR

Kleine 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met fijn beschilderd bloemendecor in goede originele staat 15xø8cm.

3 Delen imari
Startprijs 20 EUR

Drie delen 19e eeuws imari porselein; 1x vaasje met bloemdecor, 1x miniatuur vaasje (randschade) en 1x miniatuur dekselvaasje (chip deksel) 7-15cm. Cond.: R

2 Imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met geisha, bloemen en paradijsvogeldecor. 1 Vaas met gelijmde bovenrand, 1 vaas goed 30,5xø14cm. Cond.: R-G

2 Imari pors. vazen
Resultaat: 170 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen vazen (gesigneerd) met bloemen-, en vogeldecor. geschulpte bovenrand en handgrepen. 1 Handgreep heeft een scheurtje, oude restauratie. verder in zeer goede s...

Grote imari schaal
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse imari porseleinen 6-kantige schaal met draken-, floraal- en gouddecor. In goede originele staat 11x30,5x31cm.

Chinese tulpenvaas
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met rondom handbeschilderd landschap- en figurendecor. Gesigneerd, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 24,5x15x10cm.

Grote imari schaal
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse imari porseleinen sierkom met bloemen- en gouddecor (gelijmd) 10xø21,5cm. Cond.: M

3 Imari borden
Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse arita porseleinen bronden met goud- en bloemendecor (1 chip), gemerkt ø17cm. Cond.: R-G

Kleine imari schaal
Startprijs 50 EUR

Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.

Imari schotel
Resultaat: 170 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse goud-imari porseleinen schotel in schelpvorm met bloementuin-motief. In zeer goede originele staat 6x37x37cm.

Imari vaas
Startprijs 80 EUR

Imari 19e eeuwse porseleinen 8-kantige siervaas met bloemtuindecor en gouddecor, in goede originele staat

3 Imari pors. borden
Startprijs 20 EUR

Drie imari porseleinen 19e eeuwse borden met geschulpte rand en bloemvaas-decor (1 chip) Cond.: R-G

Imari schaaltje + vaasje
Startprijs 80 EUR

Imari porseleinen kom met geschulpte rand, tuin- en gouddecor 8xø15cm. , 1x zeldzaam porseleinen imari vaasje ca. 1800 met tekst op de bodem, geschulpte rand met Japanse man en geisha-decor 16xø9cm. C...

Imari bord
Startprijs 50 EUR

Zeer groot keramieken imari-stijl handbeschilderd sierbord 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø49cm.

Imari trekpotje
Resultaat: 90 EUR

Imari porseleinen 18e eeuws trekpotje (handvat gelijmd en rand beschadigd, dekseltop gelijmd). Met floraal en gouddecor 10x14,5xø8,8cm. Cond.: M

Kapitale imarischaal
Startprijs 40 EUR

Prachtige grote goud-imari porseleinen kom met landschaps- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw 11xø28cm. Cond.: G

2 Samson bordjes
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraaldecor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R

2 Imari vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen, geribbeld. In goede originele staat 26xø11,5cm. en 30,5xø14cm.

Chin. pors viskom
Resultaat: 130 EUR

Grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde viskom 2e helft 20e eeuw. Met decor van goud, bloemen en figuren 30xø39cm. Cond.: G

Stapeldoos + bakje
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse stapel-dekseldoos 4-delig met geisha- en bloemendecor 12xø7,7cm. en 1x Dekseldoosje (reukdoosje) 4x11x17cm. Cond.: G

Vaas, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse ghandi vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R

Imari pijpvaas
Startprijs 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervaas met fijngeschilderd gouddecor, paradijsvogels en bloemen 27xø15cm. Cond.: G

Franse kom ca. 1820
Startprijs 50 EUR

Porseleinen 19e eeuwse kom met twee decors. Handbeschilderd met voorstelling van figuren in landschap (ongemerkt) 7xø16,5cm. Cond.: G

Ronde tegel
Resultaat: 180 EUR

Grote ronde Chinees porseleinen plaquette met drakendecor 20e eeuw in goede staat ø27cm.

6 Kop & Schotels
Startprijs 80 EUR

Zes keramieken koppen en 1 schotel ca. 1900 met bloemen- en vlinderdecor. Gemerkt met halve maan. 2 Kopjes met randschade, 5xø10,5cm. Cond.: R-G

Chinese dekselpot
Resultaat: 110 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselschaal met figuren in landschapsdecor in zeer goede staat 20e eeuw 8xø14,5cm.

4 Jade hangers
Resultaat: 80 EUR

Vier oude jade Chinese hangers met diverse motieven in goede staat ø6,3-ø6,7cm. Cond.: G

2 Oosterse beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude Japanse Satusma figuren 1e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 13-13,5cm. Cond.: G

Chinees rood servies
Startprijs 25 EUR

Oud Chinees porseleinen theeservies ca. 1930 met landschaps- en figurendecor. Bestaande uit theekan, melkpot, suikerkan, 10 schotels en 11 kopjes. Minimale chips Cond.: G

Chinees beeld, boedha
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.

Chin. porseleinen vaas
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas ca. 1900, gesigneerd met geisha en vlinder in landschap en tekst verso. in goede staat 15,7xø7,5cm. Cond.: G

Chinees theepotje
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen trekpotje 18e eeuw (deksel van latere datum), binnenrand met chip 10x16xø9cm. Cond.: R

8 Chinese borden
Startprijs 30 EUR

Acht oude Chinees 12-kantige porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met blauw decor in coulissen. Decor van figuren en bloemen (1 beschadigd) Cond.: R-G

3 Porseleinen gemberpotten
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Chinees porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw met handbeschilderd decor van een draak, vogels, bloemen en figuren 12xø9,5cm en 12xø10cm. Cond.: G

Chinese gemberpot + zalfpot
Startprijs 30 EUR

Twee delen Chinees 20e eeuw; 1x bewerkte gemberpot 11xø8,5cm. en 1x keramieken zalfpotje 5xø6cm. Cond.: G

5 Kop & schotels
Resultaat: 360 EUR

Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor in goede originele staat 15xø15cm. en 17xø16cm.

Terracotta trekpotje
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees terracotta trekpotje ca. 1930 in bladmotief met kikker en slak op het deksel, 3 maal gemerkt 8,5x14,5x7,5cm. Cond.: G

Chinese inktsteen, zwaard
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese terracotta druksteen in de vorm van een zwaard met draken en Chinese tekens. In originele kist 1e helft 20e eeuw 62cm.

6 Kutani bordjes
Startprijs 35 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen sierborden met floraal- en gouddecor (gesigneerd, 2 minimale chips) ø21cm. Cond.: G

Dekselpot + vaasje
Startprijs 60 EUR

Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x dekselpot met tekst en bloemendecor (oude haarlijn) en 1x Kantonese vaas (chip) met figuren- en vogeldecor Cond.: R

Chinese karpervaas
Startprijs 70 EUR

Grote oude Chinees porseleinen karpervaas ca. 1930 bestaande uit 3 karpers met gouddecor 21,5x18x15cm. Cond.: G

Halve Chinese vaas
Startprijs 90 EUR

Oude half Chinees porseleinen vaas, gemonteerd op houten tablet met wandophanging 20e eeuw, in goede staat 64x40cm.

3 Chinese kommen
Resultaat: 80 EUR

Drie Chinees porselein kommen op hoge voet 20e eeuw; 2x drakendecor, gesigneerd 8,5xø8cm. en 1x floraal decor, gesigneerd 8xø8,7cm.

Chinese trekpot
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse trekpot met Chinese tekens onderop de bodem. Floraal decor in zeer goede staat. Dekseltje mogelijk niet origineel 11x14x9cm.

2 Oosterse dekselpotten
Startprijs 90 EUR

Twee delen Japans Satsuma keramiek 1e helft 20e eeuw (gesigneerd; 1x dekselpot (reukverdrijver) met goud- en figurendecor 15xø12cm. en 1x dekselpot met decor van drakenkop, landschap en bloemen 16x17,...

2 Borden + kommetje
Startprijs 60 EUR

Drie delen 19e eeuws imari porselein; 2x bord (randschade) ø20-ø21,5cm. en 1x kom (randschade) 5xø13cm. Cond.: M

2 Oosterse kommen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse satsuma porseleinen sierkommen met geisha-, figuren- en gouddecor in goede staat (1 chip) 6,5xø20cm. en 6xø18cm.

2 Royal Dux figuren
Resultaat: 30 EUR

Twee oude porseleinen Royal Dux figuren (Tjechoslowakije) 20e eeuw, 1x heer en 1x dame. in goede staat ca. 23cm. Cond.: G

Duits porseleinen groep
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Duits porseleinen groep G.D.R. 60-er jaren. Voorstellend musicerend paar met hond, in goede staat 20x26x14cm.

3 Pors. beelden
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...

Papegaai porselein
Resultaat: 45 EUR

Duitse porseleinen papegaai ca. 1900, onduidelijk genummerd 15cm. Cond.: G

Bavaria pors. figuur
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Duitse Tettau Bavaria figuur ca. 1930, voorstellend een elegante vrouw op goudkleurige voet 34cm.

Majolica spaarpot
Resultaat: 15 EUR

Antieke majolica pauw-spaarpot 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 13x11x6cm.

3 Dresden danseressen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Dresden porseleinen figuren 20e eeuw; 1x Alka Kunst Dresden Western germany, danseres (minimale chips mogelijk), 1x dame 529JM (schade jurk) en 1x ruiter te paard (voet gelijmd en vingers be...

Beeld, Chinese vrouw
Startprijs 60 EUR

Oud Chinees porseleinen figuur, voorstellend een liggende geisha met waaier. Gemerkt 20e eeuw 15x18x7cm. Cond.: G

Chinees beeld
Resultaat: 120 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G

2 Pors. beeldengroepen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Duitse Dresden porseleinen beeldengroepen Alka Kunst Western Germany; 1x musicerend stel met piano (fluit beschadigd, jurk iets beschadigd), 1x schakend stel (jurk beschadigd, vinger mist) 1...

2 Pors. beeldengroepen
Resultaat: 45 EUR

Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R

Geitenbok ca. 1900
Startprijs 150 EUR

Porseleinen steenbok ca. 1930, gemerkt. Vermoedelijk Duitsland, in zeer goede staat 17x30x12cm.

2 Lladro beelden
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x bloemenmeisje 1977 (1 bloemblaadje af) en 1x meisje met hoed F27J43, 26,5-23cm. Cond.: G

2 Lladro beelden
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Afghaanse windhond en 1x dame met parasol H.29.0, 30-33cm. Cond.: G

2 Lladro beelden
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Toreador 1980 F-16M en 1x Spaanse danseres A.8D ca. 27cm. Cond.: G

Keramisch beeld, leeuw
Startprijs 25 EUR

Oud keramisch beeld ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een leeuwin. Haarscheur bij staart, onderkant voet chip af 17x40x12cm. Cond.: R

2 Duitse beeldjes
Startprijs 60 EUR

Twee porseleinen 19e eeuwse beeldjes (lampevoet?), onduidelijk gemerkt en geummerd. Vermoedelijk Duitsland 15-16cm. Cond.: G

10 Voorspoed kralen
Startprijs 50 EUR

Tien Chinees porseleinen voorspoed kralen 20e eeuw ø2,8cm. Cond.: G

Miniatuur skelet
Startprijs 130 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 7cm.

Pors. Pierrot
Startprijs 60 EUR

Duits porseleinen wijwater-wandbakje in de vorm van een Pierrot ca. 1920 Sitzendorf, 1 chip af 22x11x8cm. Cond.: R

2 Schaap vaasjes
Startprijs 40 EUR

Twee oude majolica vaasjes met schapen ca. 1900 (oren chips) 21cm. Cond.: R

11 Porseleinen engeltjes
Startprijs 30 EUR

Kavel van 11 porseleinen engeltjes/putti o.a; Gerold Porzellan (1 chip) 10-17cm. Cond.: R-G

Porseleinen koets
Resultaat: 225 EUR

Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.

Rosenthal figuur
Startprijs 280 EUR

Oude Rosenthal porseleinen knielende dame met schaal, Kunstabteilung Selb 2e helft 20e eeuw. In goede staat 24x10x17cm.

Westerwald kruik
Startprijs 40 EUR

Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M

2x Kop & 4x Schotels
Resultaat: 180 EUR

Zes delen 19e eeuws capucijner porselein met Chinees bloemendecor; 2 kop&schotels en 2 losse schotels (1 met minimale chip) 5xø11cm. Cond.: G

Chinese tuitvaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen tuitvaas met tekens onderop de bodem 19e eeuw met vogel in de wolken. In zeer goede originele staat 15,5x7,5cm.