Twee 18e eeuwse porseleinen natfruitschalen met bloemendecor. ongemerkt in goede originele staat ø20cm. Cond.: G
Oud Duits porseleinen servies Alt Schönwald ca. 1940, 57-delig bestaande uit; borden, terrines, kop&schotels, sauskommen, koffiepot, suikerpot. Minimale beschadingen mogelijk Cond.: G
Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.
Twee porseleinen Copenhagen tuitvaasjes met bloemdecor, Bing & Gröndahl. In goede originele staat 17xø6,5cm.
Vier delen oud Makkums keramiek 20e eeuw polychroom; 1x tegel, 1x kom, 1x schotel, 1x schoteltje 9-25cm. Cond.: G
Moderne keramieken kunstenaarsvaas 2e helft 20e eeuw met tulpendecor in goede staat 26x10x12cm.
Societe Ceramique Maastricht 10-delig Tea Drinker servies bestaande uit; kan (chip deksel), suikerpot en 4 kop&schotels 7-13cm. Cond.: R-G
Vijf porseleinen plaquettes Saga Norway design F.F. met divers handbeschilderd decor 2e helft 20e eeuw 14,5x10x0,5cm. Cond.: G
Twee Hollandse platelen vazen ca. 1930; 1x Goedewaagen 505 Anjer vaas(Cond.: G) 25xø14cm. en 1x Goedewaagen 475 Anjer schenkkan, tuit gelijmd 23xø11cm (Cond.: M). Beide met bloemdecor.
Zeven Petrus Regout Maastricht sierborden ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.
Vier borden Villeory & Boch Bonn ca. 1900 met landschapsdecor (grote bord heeft randschade) ø16-ø25cm. Cond.: R-G
Twee grote Petrus Regout Maastricht sierschotels, decor amazone ca. 1890 in goede originele staat ø34,5cm.
Drie delen Hollands plateel; 1x schenkkan Royal Gouda Dura, 1x vaas nr. 7267/9 en 1x dekseldoos nr. 8421, 13-25cm. Cond.: G
Drie delen Oud Hollands plateel; 1x mand gemerkt Madeleine Zuid Holland Gouda, 1x vaasje Zenith Gouda en 1x houder Corona Gouda Holland (haarscheur) 7,5-17cm. Cond.: R-G
Vier delen oud keramiek; 2x jardiniere ca. 1900 (oude haarlijnen), 1x Italiaanse kruik en 1x schenkkan met rozendecor 22-26cm. Cond.: R-G
Elf delen oud/antiek Duits steengoed 19e-20e eeuw; potten etc. 10-30cm. Cond.: G
Opalineglazen 19e eeuwse dekselcoupe in empire stijl (deksel gelijmd, verder goed) 17xø15cm. Cond.: R
Drie delen oud Hollands plateel; 1x dekselpot C.M. Bergen, 1x schaal Modica Gouda Aster, 4x onderzetters Padua Arnhem 7-23cm. Cond.: G
Hollandse Societe Ceramique Maastricht vaas ca. 1900 met pauwdecor 27xø13cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met goud- en bloemendecor 6-kantig. In goede originele staat 32x15x14cm.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas 20e eeuw met bloesemtak-decor in zeer goede staat 41xø23cm.
Kleine 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaas met fijn beschilderd bloemendecor in goede originele staat 15xø8cm.
Drie delen 19e eeuws imari porselein; 1x vaasje met bloemdecor, 1x miniatuur vaasje (randschade) en 1x miniatuur dekselvaasje (chip deksel) 7-15cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met geisha, bloemen en paradijsvogeldecor. 1 Vaas met gelijmde bovenrand, 1 vaas goed 30,5xø14cm. Cond.: R-G
Twee zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen vazen (gesigneerd) met bloemen-, en vogeldecor. geschulpte bovenrand en handgrepen. 1 Handgreep heeft een scheurtje, oude restauratie. verder in zeer goede s...
Grote 19e eeuwse imari porseleinen 6-kantige schaal met draken-, floraal- en gouddecor. In goede originele staat 11x30,5x31cm.
Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met rondom handbeschilderd landschap- en figurendecor. Gesigneerd, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 24,5x15x10cm.
Grote 19e eeuwse imari porseleinen sierkom met bloemen- en gouddecor (gelijmd) 10xø21,5cm. Cond.: M
Drie 19e eeuwse arita porseleinen bronden met goud- en bloemendecor (1 chip), gemerkt ø17cm. Cond.: R-G
Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.
Prachtige grote 19e eeuwse goud-imari porseleinen schotel in schelpvorm met bloementuin-motief. In zeer goede originele staat 6x37x37cm.
Imari 19e eeuwse porseleinen 8-kantige siervaas met bloemtuindecor en gouddecor, in goede originele staat
Drie imari porseleinen 19e eeuwse borden met geschulpte rand en bloemvaas-decor (1 chip) Cond.: R-G
Imari porseleinen kom met geschulpte rand, tuin- en gouddecor 8xø15cm. , 1x zeldzaam porseleinen imari vaasje ca. 1800 met tekst op de bodem, geschulpte rand met Japanse man en geisha-decor 16xø9cm. C...
Zeer groot keramieken imari-stijl handbeschilderd sierbord 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø49cm.
Imari porseleinen 18e eeuws trekpotje (handvat gelijmd en rand beschadigd, dekseltop gelijmd). Met floraal en gouddecor 10x14,5xø8,8cm. Cond.: M
Prachtige grote goud-imari porseleinen kom met landschaps- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw 11xø28cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse porseleinen Samson bordjes met roze floraaldecor (2 chips) ø15,3cm. Cond.: R
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen, geribbeld. In goede originele staat 26xø11,5cm. en 30,5xø14cm.
Grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde viskom 2e helft 20e eeuw. Met decor van goud, bloemen en figuren 30xø39cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse stapel-dekseldoos 4-delig met geisha- en bloemendecor 12xø7,7cm. en 1x Dekseldoosje (reukdoosje) 4x11x17cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse ghandi vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R
Prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervaas met fijngeschilderd gouddecor, paradijsvogels en bloemen 27xø15cm. Cond.: G
Porseleinen 19e eeuwse kom met twee decors. Handbeschilderd met voorstelling van figuren in landschap (ongemerkt) 7xø16,5cm. Cond.: G
Grote ronde Chinees porseleinen plaquette met drakendecor 20e eeuw in goede staat ø27cm.
Zes keramieken koppen en 1 schotel ca. 1900 met bloemen- en vlinderdecor. Gemerkt met halve maan. 2 Kopjes met randschade, 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Grote oude Chinees porseleinen dekselschaal met figuren in landschapsdecor in zeer goede staat 20e eeuw 8xø14,5cm.
Vier oude jade Chinese hangers met diverse motieven in goede staat ø6,3-ø6,7cm. Cond.: G
Twee oude Japanse Satusma figuren 1e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 13-13,5cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen theeservies ca. 1930 met landschaps- en figurendecor. Bestaande uit theekan, melkpot, suikerkan, 10 schotels en 11 kopjes. Minimale chips Cond.: G
Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.
Oude Chinees porseleinen siervaas ca. 1900, gesigneerd met geisha en vlinder in landschap en tekst verso. in goede staat 15,7xø7,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje 18e eeuw (deksel van latere datum), binnenrand met chip 10x16xø9cm. Cond.: R
Acht oude Chinees 12-kantige porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met blauw decor in coulissen. Decor van figuren en bloemen (1 beschadigd) Cond.: R-G
Drie oude Chinees porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw met handbeschilderd decor van een draak, vogels, bloemen en figuren 12xø9,5cm en 12xø10cm. Cond.: G
Twee delen Chinees 20e eeuw; 1x bewerkte gemberpot 11xø8,5cm. en 1x keramieken zalfpotje 5xø6cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.
Twee grote 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor in goede originele staat 15xø15cm. en 17xø16cm.
Oud Chinees terracotta trekpotje ca. 1930 in bladmotief met kikker en slak op het deksel, 3 maal gemerkt 8,5x14,5x7,5cm. Cond.: G
Oude Chinese terracotta druksteen in de vorm van een zwaard met draken en Chinese tekens. In originele kist 1e helft 20e eeuw 62cm.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen sierborden met floraal- en gouddecor (gesigneerd, 2 minimale chips) ø21cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x dekselpot met tekst en bloemendecor (oude haarlijn) en 1x Kantonese vaas (chip) met figuren- en vogeldecor Cond.: R
Grote oude Chinees porseleinen karpervaas ca. 1930 bestaande uit 3 karpers met gouddecor 21,5x18x15cm. Cond.: G
Oude half Chinees porseleinen vaas, gemonteerd op houten tablet met wandophanging 20e eeuw, in goede staat 64x40cm.
Drie Chinees porselein kommen op hoge voet 20e eeuw; 2x drakendecor, gesigneerd 8,5xø8cm. en 1x floraal decor, gesigneerd 8xø8,7cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse trekpot met Chinese tekens onderop de bodem. Floraal decor in zeer goede staat. Dekseltje mogelijk niet origineel 11x14x9cm.
Twee delen Japans Satsuma keramiek 1e helft 20e eeuw (gesigneerd; 1x dekselpot (reukverdrijver) met goud- en figurendecor 15xø12cm. en 1x dekselpot met decor van drakenkop, landschap en bloemen 16x17,...
Drie delen 19e eeuws imari porselein; 2x bord (randschade) ø20-ø21,5cm. en 1x kom (randschade) 5xø13cm. Cond.: M
Twee 19e eeuwse satsuma porseleinen sierkommen met geisha-, figuren- en gouddecor in goede staat (1 chip) 6,5xø20cm. en 6xø18cm.
Twee oude porseleinen Royal Dux figuren (Tjechoslowakije) 20e eeuw, 1x heer en 1x dame. in goede staat ca. 23cm. Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen groep G.D.R. 60-er jaren. Voorstellend musicerend paar met hond, in goede staat 20x26x14cm.
Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...
Duitse porseleinen papegaai ca. 1900, onduidelijk genummerd 15cm. Cond.: G
Grote oude Duitse Tettau Bavaria figuur ca. 1930, voorstellend een elegante vrouw op goudkleurige voet 34cm.
Antieke majolica pauw-spaarpot 1e helft 20e eeuw (ongemerkt) in goede staat 13x11x6cm.
Drie oude Dresden porseleinen figuren 20e eeuw; 1x Alka Kunst Dresden Western germany, danseres (minimale chips mogelijk), 1x dame 529JM (schade jurk) en 1x ruiter te paard (voet gelijmd en vingers be...
Oud Chinees porseleinen figuur, voorstellend een liggende geisha met waaier. Gemerkt 20e eeuw 15x18x7cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G
Twee oude Duitse Dresden porseleinen beeldengroepen Alka Kunst Western Germany; 1x musicerend stel met piano (fluit beschadigd, jurk iets beschadigd), 1x schakend stel (jurk beschadigd, vinger mist) 1...
Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R
Porseleinen steenbok ca. 1930, gemerkt. Vermoedelijk Duitsland, in zeer goede staat 17x30x12cm.
Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x bloemenmeisje 1977 (1 bloemblaadje af) en 1x meisje met hoed F27J43, 26,5-23cm. Cond.: G
Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Afghaanse windhond en 1x dame met parasol H.29.0, 30-33cm. Cond.: G
Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x Toreador 1980 F-16M en 1x Spaanse danseres A.8D ca. 27cm. Cond.: G
Oud keramisch beeld ca. 1920, vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een leeuwin. Haarscheur bij staart, onderkant voet chip af 17x40x12cm. Cond.: R
Twee porseleinen 19e eeuwse beeldjes (lampevoet?), onduidelijk gemerkt en geummerd. Vermoedelijk Duitsland 15-16cm. Cond.: G
Tien Chinees porseleinen voorspoed kralen 20e eeuw ø2,8cm. Cond.: G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 7cm.
Duits porseleinen wijwater-wandbakje in de vorm van een Pierrot ca. 1920 Sitzendorf, 1 chip af 22x11x8cm. Cond.: R
Twee oude majolica vaasjes met schapen ca. 1900 (oren chips) 21cm. Cond.: R
Kavel van 11 porseleinen engeltjes/putti o.a; Gerold Porzellan (1 chip) 10-17cm. Cond.: R-G
Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.
Oude Rosenthal porseleinen knielende dame met schaal, Kunstabteilung Selb 2e helft 20e eeuw. In goede staat 24x10x17cm.
Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M
Zes delen 19e eeuws capucijner porselein met Chinees bloemendecor; 2 kop&schotels en 2 losse schotels (1 met minimale chip) 5xø11cm. Cond.: G
Chinees porseleinen tuitvaas met tekens onderop de bodem 19e eeuw met vogel in de wolken. In zeer goede originele staat 15,5x7,5cm.