Drie oude Dresden porseleinen figuren 20e eeuw; 1x Alka Kunst Dresden Western germany, danseres (minimale chips mogelijk), 1x dame 529JM (schade jurk) en 1x ruiter te paard (voet gelijmd en vingers beschadigd) 12-21cm. Cond.: M-R