Duitse porseleinen papegaai ca. 1900, onduidelijk genummerd 15cm. Cond.: G
Oud Chinees porseleinen figuur, voorstellend een liggende geisha met waaier. Gemerkt 20e eeuw 15x18x7cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R
Twee oude Spaanse Lladro figuren 2e helft 20e eeuw; 1x bloemenmeisje 1977 (1 bloemblaadje af) en 1x meisje met hoed F27J43, 26,5-23cm. Cond.: G
Twee porseleinen 19e eeuwse beeldjes (lampevoet?), onduidelijk gemerkt en geummerd. Vermoedelijk Duitsland 15-16cm. Cond.: G
Tien Chinees porseleinen voorspoed kralen 20e eeuw ø2,8cm. Cond.: G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 7cm.
Twee oude majolica vaasjes met schapen ca. 1900 (oren chips) 21cm. Cond.: R
Oude Rosenthal porseleinen knielende dame met schaal, Kunstabteilung Selb 2e helft 20e eeuw. In goede staat 24x10x17cm.
Zeer grote Duitse steengoed Westerwald kruik (polychroom glazuur) met floraal- en figurendecor. Opschrift "St. Laurentius Estern". Kruik heeft scheuren 55xø38cm. Cond.: M
Zes delen 19e eeuws capucijner porselein met Chinees bloemendecor; 2 kop&schotels en 2 losse schotels (1 met minimale chip) 5xø11cm. Cond.: G