18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Barometer 2217
Barometer

15 EUR

3 Prenten Jugendstil stijl 2193
3 Prenten Jugendstil stijl

50 EUR

Art Deco dekseldoos 2179
Art Deco dekseldoos

15 EUR

2 Tinnen kannen 2088
2 Tinnen kannen

15 EUR

Religieus schilderijte 1455
Religieus schilderijte
Startprijs 15 EUR
Ets, E. Valenga 1379
Ets, E. Valenga

20 EUR

2 Etsen kinderen 1373
2 Etsen kinderen
Startprijs 15 EUR
Stadsgezicht Vermeer 1371
Stadsgezicht Vermeer

15 EUR

Indonesische houtsnede 1364
Indonesische houtsnede
Startprijs 15 EUR
5 Schilderijtjes, rijstpapier 1305
5 Schilderijtjes, rijstpapier

15 EUR

Ets, Hulshof Pol 1279
Ets, Hulshof Pol

20 EUR

Ets, Hulshof Pol 1278
Ets, Hulshof Pol

20 EUR

Ets, Orientaals 1276
Ets, Orientaals

15 EUR

Aquarel, Fiedler 1211
Aquarel, Fiedler

15 EUR

Otto Herter, abstract 1209
Otto Herter, abstract
Startprijs 15 EUR
Otto Herter, tekening 1204
Otto Herter, tekening

15 EUR

Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

18 EUR

J.J.C. Spohler, winter 1168
J.J.C. Spohler, winter

15 EUR

20 Kopeke 1904, Rusland 756
20 Kopeke 1904, Rusland
Startprijs 15 EUR
3 Zeeuwse knoppen 683
3 Zeeuwse knoppen

25 EUR

Lot zilver 678
Lot zilver

15 EUR

Hengselschaal + 2 servetringen 570
Hengselschaal + 2 servetringen

15 EUR

Rosenthal voetbal-servies 6578
Rosenthal voetbal-servies

10 EUR

Aardewerk schenkkan 6490
Aardewerk schenkkan
Startprijs 10 EUR