Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vrijslinger
Startprijs 100 EUR

Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.

Empire klok 1820
Startprijs 2.500 EUR

Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orfeus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.

Ring GG fantasie slagring
Startprijs 300 EUR

Ring GG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,6 gr. ø 54

Hanger GG Bloedkoraal rozet
Startprijs 120 EUR

Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr

Diverse Trix rails
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...

Stoom-machine
Resultaat: 110 EUR

Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G

Verzameling Bosnië
Startprijs 40 EUR

Oude verzameling Bosnië op insteekbladen

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G

2 Schaaltjes, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen ovale schaaltjes; 1x geschulpt met figurendecor en 1x ovaal met bloemendecor 12-14,5cm. Cond.: G

Chin. pors. knobbelvaas
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat

Chinees albast figuur
Resultaat: 30 EUR

Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R

Duits koffieservies
Resultaat: 30 EUR

Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...

Portret boer
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, zittende boer 59x41cm. Cond.: G

Japanse vaas
Startprijs 35 EUR

Oude Japans keramieken vaas met vernikkeld vlechtwerk en bloemmotief 1e helft 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G

Perz.achterglasschildering
Startprijs 50 EUR

Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G

Jochem de Graaf, tulpen
Startprijs 70 EUR

Jochem de Graaf, gemengde techniek op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G

Blauwe kan, ca. 1900
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen kan (gesigneerd) ca. 1900 met rondom landschaps- en figurendecor. Binnenin ook landschap met figurendecor 11xø20,8cm. Cond.: G

Diverse ansichtkaarten
Resultaat: 45 EUR

Kavel oude en interessante ansichtkaarten o.a; oude schepen, vliegtuigen, Nederland, buitenland en koningshuis. Cond.: G

Theelicht, kan + suikerpot
Resultaat: 20 EUR

Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G

Imari schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.

Koffiemolen
Resultaat: 125 EUR

Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.

Zilveren rijgnaald
Resultaat: 35 EUR

Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U

Vergulde briefopener
Startprijs 320 EUR

Vergulde bronzen brievenopener 19e eeuw met Napoleon, gesigneerd C. de Franoz in goede staat 27cm.

Dienblad, inleg
Resultaat: 30 EUR

Prachtige antieke ovale mahoniehouten presenteerblad 19e eeuw met intarsia 63x41cm. Cond.: G