18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Wijwater emmer 2404
Wijwater emmer
Startprijs 60 EUR
Franse pendule 1840 3593
Franse pendule 1840

950 EUR

Klokkenstel 3597
Klokkenstel

120 EUR

Regelateur 3598
Regelateur

80 EUR

Frans klokje, deels Limoges 3599
Frans klokje, deels Limoges
Startprijs 450 EUR
Porseleinen klok 3600
Porseleinen klok
Startprijs 240 EUR
Ivoren kaartenhouder 5831
Ivoren kaartenhouder

110 EUR

3 Vazen 6598
3 Vazen
Startprijs 120 EUR
3 Chin. pors. kop&schotels 6599
3 Chin. pors. kop&schotels
Startprijs 20 EUR
3 Capucijner kop&schotels 6600
3 Capucijner kop&schotels
Startprijs 40 EUR
Kavel diversen (11x) 6601
Kavel diversen (11x)

270 EUR

3 Diverse vazen 6602
3 Diverse vazen
Startprijs 25 EUR
4 Kop & Schotels 6603
4 Kop & Schotels

180 EUR

7 Kopjes + 4 Schotels 6604
7 Kopjes + 4 Schotels

80 EUR

9 Kopjes & 11 schoteltjes 6605
9 Kopjes & 11 schoteltjes

135 EUR

Chinees bord, 18e eeuw 6606
Chinees bord, 18e eeuw

110 EUR

Kruik 6607
Kruik

60 EUR

Dupont aansteker 694
Dupont aansteker

80 EUR

Raymond Weil horloge 695
Raymond Weil horloge

220 EUR

A.J. van Driesten 1483
A.J. van Driesten

900 EUR

Tekeningen, Carl Hampel 1484
Tekeningen, Carl Hampel

50 EUR

Ets, Rolf Curt 1486
Ets, Rolf Curt

25 EUR

2 Schilderijen op zijde 1487
2 Schilderijen op zijde
Startprijs 70 EUR
4 Gravures 1489
4 Gravures
Startprijs 20 EUR