Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G
Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
H. Kuiper 19e eeuw, olieverf op papier, boerenvrouw bij deuropening 24x19cm. Cond.: G
Antieke Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinese man met groente en fruit (gesigneerd) 9cm. Cond.: G
J.F. Obbes (Waarschijnlijk Joan Francis Obbes 1869 - 1963), olieverf op paneel, pimpelmees 16x20cm. Cond.: R
Drie oude Russische handbeschilderde lakdoosjes, gesigneerd; 1x met heilig decor 3x6x6cm. en 2x met arresleedecor 3x6x9cm. en 4x7x8cm. Cond.: G
Gesigneerd Lauwerier 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje en figuren 25x19cm. Cond.: G
Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G
A. Middelhoek 48, olieverf op paneel, Zierikzee 40x80cm. Cond.: G
Oude porseleinen spiegel 20e eeuw met bloemdecor in goede staat 49x41cm.
J. Hilding 1935, olieverf op linnen, boerderij Engeland? 38x28cm. Cond.: G
Motiefverzameling "Leger des Heils". Opgezet als tentoonstellings verzameling.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige kop&schotels met bloemendecor in goede staat 7xø13,5cm.
Nederland 1852-1973 collectie gebruikt/ongebruikt/postfris in voordrukalbum, hoge cataloguswaarde.
Twee steigerende wit porseleinen paarden ca. 1980 in zeer goede staat ca. 20cm.
Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G
Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G
Arnold 2338 NS 1300, blauw. Ongebruikt in originele verpakking, N spoor.