Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Fedor van Kregten
Startprijs 400 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G

Karaf met cognac-glazen
Resultaat: 20 EUR

Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

Mammoet tand, olifanten
Startprijs 150 EUR

Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G

2 Blikken
Resultaat: 85 EUR

Twee vooroorlogse blikken; 1x Droste Cacao Haarlem Holland (oxidatie) 29x18x18cm. en 1x IJsbonbons confectionery ca. 1900 (Jugendstil) oxidatie 26x18x18cm. Cond.: R

Schilderij, H. Kuiper
Startprijs 200 EUR

H. Kuiper 19e eeuw, olieverf op papier, boerenvrouw bij deuropening 24x19cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinese man met groente en fruit (gesigneerd) 9cm. Cond.: G

J.F. Obbes
Resultaat: 35 EUR

J.F. Obbes (Waarschijnlijk Joan Francis Obbes 1869 - 1963), olieverf op paneel, pimpelmees 16x20cm. Cond.: R

3 Russische lakdoosjes
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Russische handbeschilderde lakdoosjes, gesigneerd; 1x met heilig decor 3x6x6cm. en 2x met arresleedecor 3x6x9cm. en 4x7x8cm. Cond.: G

Gesign. Lauwerier
Startprijs 450 EUR

Gesigneerd Lauwerier 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje en figuren 25x19cm. Cond.: G

doos en tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Twee delen oud Hollands plateel; 1x dekseldoos met afbeelding de Bleeker en 1x tabaks dekselpot met molendecor 12-13cm. Cond.: G

Koperen tonnetje
Startprijs 15 EUR

Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G

Schilderij, A. Middelhoek
Startprijs 60 EUR

A. Middelhoek 48, olieverf op paneel, Zierikzee 40x80cm. Cond.: G

Meissen theepot ca. 1800
Startprijs 300 EUR

Meissen theepot ca. 1780 met bloemen- en gouddecor (huwelijk van een theepot en deksel). Handvat met lijmnaad, verder in goede staat 12x18xø10cm.

Bontjas, nerts
Resultaat: 50 EUR

Oude nerts bontjas in zeer goede staat met etiket "Heek peelterijen Almelo" 82cm. Cond.: G

Porseleinen spiegel
Resultaat: 70 EUR

Oude porseleinen spiegel 20e eeuw met bloemdecor in goede staat 49x41cm.

Schilderij, Hilding
Resultaat: 40 EUR

J. Hilding 1935, olieverf op linnen, boerderij Engeland? 38x28cm. Cond.: G

Motiefverzameling "Leger des Heils"
Startprijs 60 EUR

Motiefverzameling "Leger des Heils". Opgezet als tentoonstellings verzameling.

6 Chin. kop & schotels
Resultaat: 650 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige kop&schotels met bloemendecor in goede staat 7xø13,5cm.

Collectie Nederland
Resultaat: 100 EUR

Nederland 1852-1973 collectie gebruikt/ongebruikt/postfris in voordrukalbum, hoge cataloguswaarde.

2 Steigerende paarden
Startprijs 50 EUR

Twee steigerende wit porseleinen paarden ca. 1980 in zeer goede staat ca. 20cm.

2 Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G

Chinees jade figuur
Resultaat: 90 EUR

Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.

Schilderij, Ludwig
Startprijs 750 EUR

Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G

Arnold 2338 NS 1300, blauw
Startprijs 90 EUR

Arnold 2338 NS 1300, blauw. Ongebruikt in originele verpakking, N spoor.