Otto Eerelman ( 1839 - 1926), olieverf op linnen, paardenstal met twee paarden en hond 36x26cm. Cond.: G
Bijzondere Duitse vroeg Biedermeier secretaire met hoedenvak ca. 1820. Berken fineer met prachtig ingelegd binnenwerk. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende origin...
Schitterende 18e eeuwse Engelse Wings-Lantaarnklok, gesigneerd Thomas Knighton at the Loathburg in fecit (Knighton). Met anker als slinger en eikenhouten bok. In zeer goede originele staat 35x29x14cm....
Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, ongesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 61x47cm. Cond.: G
Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, verso gesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 44x60cm. Cond.: G
Groot oud bronzen beeld van Jan te Wierik (gesigneerd) J.T.W. 1.A nr. 1 van de 2. Geheel op zwart marmeren voet in goede originele staat 64x30x20cm.
Zilveren rondom geëmailleerd Russisch sigarettenetui met kleurige florale motieven, rondom ijsberen afbeeldingen en strijders te paard aan voorzijde. 11x8x2cm., ca. 240gr., Cond.:U
Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G
Choker, WG 585/000, met briljant. Gematteerd visgraatcollier met in het midden een grote briljanten entouragehanger, ø 17 mm,, 1x 0.45 crt, 8x0.05crt en16x0.03 crt. De hanger zit met 2 briljanten, 2x0...
Grote bronzen vuurvergulde empire pendule met Diana, eerste vergulding (geen beschadigingen), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger ca. 1820. in uitstekende staat 56x40x15cm.
Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G
Signatuur weggehaald (Duitse expressionist), schilderij ca. 1930, olieverf op linnen, kubistische bok 50x70cm. Cond.: R
Zware bronzen vuurvergulde pendule met putti in 18e eeuwse stijl met 8-daags Frans uurwerk en veerlsinger ca. 1850. J. Lefebre Fils Paris, in goede originele staat 33x24x17cm.
Heel bijzondere 9-delige 585/000 gouden naaigarnituur bestaande uit 2 zeldzame garenklosjes, naaldenkoker, priem, vingerhoed, naaischaartje met schede, potlood en mesje. Nederlands gekeurd. Het geheel...
Armband, WG 585/000, met briljant. Armband met visgraatschakel met in het midden een tussenstuk in bloemvorm, bezet met briljanten 1x0.20 crt en 16x0x08 crt in fantasie entourage. In de rand zijn 16 d...
Zeldzame grote Franse antieke pendule ca. 1870 met grote putti, gesigneerd A. Carrier (Brons gepatineerd, compositie metaal). 8-Daags uurwerk en brocot balans. In goede originele staat met zwart marme...
Elegant horloge GG 585/000, Eterna. Zwaar GG herenhorloge, rechthoekig afgeronde kast, 30x25 mm, met witte wijzerplaat met datum en indexen. Aan de kast zit een zware bewerkte schakelband met klapslui...
V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten 18e eeuws dubbelgebogen kabinet met origineel beslag in redelijk tot goede staat 248x190x56cm.
Grote vroeg Biedermeier Empire Weense klok met zwaar bronzen uurwerk. Intarsia met figuren en bloemen in notenhout fineer ca. 1800. Geëmailleerde wijzerplaat (lichte fineerschade) 81x38x19cm. Cond.: G
Kersenhout-fineer Biedermeier-stijl vitrinekast, 21e eeuw, geheel uitneembaar. Achterwand met spiegelglas, zijkanten met glas. Geheel met de hand gepolitoerd. Kwaliteitsmeubel in goede staat. 190x130x...
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (naamplaatje met C.G. Schütz, Duitse School), olieverf op linnen, ruïne bij een rivier met vele figuren 72x122cm. Cond.: G
Prachtige antieke prinsessenring WG, 585/000 met briljanten. Langwerpige ring met 3 briljanten, 1x0,25crt en 2x 0.17crt. om de grote briljanten zitten 18 kleine diamanten. Het geheel is van een goede ...