Arnhems platelen petit-four set ca. 1930, gemerkt W.B. Tristan Arnhem Holland 39/3. In goede originele staat 8x20x16cm.
Oude bisquit porseleinen Hummel (Goebel) lampevoet genummerd 225 1, Mutters Liebste 1991, 27cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen Hummel (Goebel) lampevoet, Apple tree boy 1972-1979, genummerd 230. In goede originele staat 29cm.
Elf antieke keramieken kop&schotels, gemerkt C. Bernet Son, met Romeins rijtuigen decor. Minimale chips 5xø12cm. Cond.: R-G
Kavel diverse porselein en glas; 11x Limoges porselein 2e helft 20e eeuw, 1x glazen vaasje met met goud en 2x Herend porselein (kruikje en schaaltje) 2-11cm. Cond.: G
Twee Hollandse 19e eeuwse goudsteen kastkommen met bloemmotief in zeer goede staat 7xø15cm.
Duitse historisme Westerwald klepkan ca. 1880 met tinnen deksel en duimrust nr. 269 met interieur en figuren voorstelling. In zeer goede staat 37cm.
Kaststel, 3-delig, van Villeroy & Boch ca. 1920; 2 vaasjes heel, 1 bolvaasje gelijmd. met floraal decor en landschapsdecor 9-13cm. Cond.: R-G
Oude roze Chinees porseleinen dekselvaas 1e helft 20e eeuw met figurendecor in goede staat 31xø10cm. Cond.: G
Twee Villeroy & Boch wandborden ca. 1920 met landschapsdecor in goede staat ø27cm. Cond.: G
Porseleinen tarza ca. 1870 met gouddecor en geschulpte rand ( voet ingekort), 2 oude haarscheuren 23x27cm. Cond.: M
Vier keramieken borden van Petrus Regout Maastricht; 1x decor Fantasie, 2x decor Delhi en 1x decor Hannibal ø21-ø23cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met figuren in landschapsdecor. minimale chips 5,5xø11,5cm. Cond.: G
Oud Delftsblauw keramieken herdenkingsbord in doos, Holland Signaal 25 jaar. Voorstelling van een 17e eeuwse driemaster ø29,5cm.
Grote Duitse porseleinen dekselvaas ca. 1950 gemerkt Heubach met bloemen- en gouddecor. In goede originele staat 37xø20cm.
Rosenthal 2-delig porseleinen voetbalservies in originele doos 27x19x7cm. Cond.: G
Zeven delen porselein ca. 1900; 1x handbeschilderd met bloemen- en gouddecor, 1x bonbon-dekselschaal met 5 schotels en 1 onderschotel 12-16cm. Cond.: G
Negen delen KPM serviesgoed ca. 1900; 2x grote schalen diep rond, 1x grote schaal ovaal, en 6 borden 22-32cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen gemberpotten; 1x 20e eeuw met krijgers (zonder deksel) 13xø13cm. en 1x ca. 1900 met bloemen- en figuren in landschap (deksel gelijmd) 16xø13cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten; 1x met Chinese voorwerpen decor (Gaaf) 17xø13cm. en 1x met bloemendecor, deksel beschadigd 15xø12cm. Cond.: R
Vier-persoons Duits KPM porseleinen koffie-serviesgoed 1e helft 20e eeuw; 1x suikerpot met bloem, 1x melkkannetje, 1x koffiepot en 4x kop&schotels 8-24cm. Cond.: G
Oude R. Capodimonte keramieken dekselvaas met gouddecor, Fiori Fiamminghi. Handbeschilderd bloemendecor 29cm. Cond.: G
Drie delen oud aardewerk 1e helft 20e eeuw; 1x knobbelfles "Proseleine fles Delft" K.910 BR. 17xø13cm., 1x onderzetter Porseleine fles H.G. 326 B5 ø5cm. en 1x doorbroken porseleinen bonbonniere met Ch...
Twee Oosterse terracotta paarden 20e eeuw met beschildering. Oren beschadigd 25cm. Cond.: R
Twee delen oud/antiek porselein; 1x Petrus Regout kastkom, decor Timor 10xø16cm. en 1x cakschaal Staffordshire England, decor Pagoda met Chinees decor 31x16cm. Cond.: G
Vijf oude keramieken Hummel figuren (beschadigd); schoorsteenveger, tirolerjongen met rugtas, engel met trompet, engel met accordeon en meisje op het hek 6-11cm. Cond.: M-R
Twee oude Oosterse keramieken amfora's 20e eeuw (1 vaas chip bij voet) 43cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen siervazen met figurendecor en landschappen. In goede originele staat 16cm.
Drie oude porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met bloemen- en gouddecor (handbeschilderd), onduidelijk gemerkt ø24cm. Cond.: G
Delfts 3-delig kaststel 20e eeuw met landschapsdecor (molen bij rivier) in zeer goede staat 31xø11cm. en 31xø12cm.
Twee porseleinen beelden ca. 1890 van een dame en heer (vingers af bij beide figuren, verder in goede conditie). Onduidelijk gemerkt 21-22cm. Cond.: R
Oud Duits porseleinen beeldje (Thüringen?), voorstellend een edele dame en man met hondje 2e helft 20e eeuw 15x16x9cm. Cond.: G
Twee grote Makkums porseleinen kastkommen 20e eeuw met bont bloemendecor 7,5xø18cm. Cond.: G
Twee delen Hutschenreuther porselein; 1x juskom 13x2x12cm. en 1x dekselterrine Selb LHS (gouddecor) 14x30x19cm. Cond.: G
Oude keramieken ijsbeer 1e helft 20e eeuw Nr. 36096 (vermoedelijk Duitsland) in goede originele staat 15x18x7cm.
Drie Makkums keramieken schotels met vogeldecor 20e eeuw in goede staat ø24,8cm.
Oude Russisch porseleinen likeurset in visvorm; 1x karaf en 4 porseleinen likeur-bekertjes 7-25cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen sierschotel met goud- en figurendecor 20e eeuw ø42cm. Cond.: G
Drie delen Makkums porselein 20e eeuw; 1x kannetje met bloemen- en molendecor, 2x kommetjes met schotel, bloemendecor 4-15cm. Cond.: G
Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R
Drie Delftsblauw keramieken borden; Wilhelmina 1898-1948, Beatrix 1980 en Julianan 1948-1980 ø28cm. Cond.: G
Chinese familie Verte vaas 18e eeuw met bloemen- en vlinderdecor (2x barst en randschade) 23xø11cm. Cond.: M
Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G
Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.
Oude Japans porseleinen kom ca. 1900 met vogels- en bloemendecor zwart/rood 5xø20,5cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwe trekpot, deksel hoort er niet bij en handvat is gelijmd. Met goud- en bloemdecor 10x18xø11cm. Cond.: M
Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.
Twee oude Chinese terracotta theepotjes; 1x klein met Chinees schrift en vissen op het deksel, 1x hoekig (ongemerkt) 5-12cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige borden met landschapsdecor. oude haarscheuren en/of lichte randschade ø23cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaasdecor (lichte randschade), 1x bloemen- en vlinderdecor (lichte randschade), 1x bonzai boom en geschulpte rand (lichte randschade), ca. ø23cm. Co...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaas en bamboe (lichte randschade) en 1x landschapsmotief (haarscheur en lichte randschade) ø23cm. Cond.: R
Twee oude porseleinen vazen ca. 1930 met bloemendecor in zeer goede staat 26xø17cm.
Societe Ceramique Maastricht restservies, decor Peacock ca. 1900 bestaande uit; koffiepot (zonder deksel), suikerpot, melkkan(Kapot), 11 kop&schotel en Torgau schaal Cond.: R
Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met goud- en bloembeschildering 32cm. Cond.: G
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met hond. Goud- en bloembeschildering 24cm. Cond.: G
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een vluvhtend stel reeën in goede staat 19x30x9cm.
Prachtige Sevres Frans porseleinen broodmand 20e eeuw (in 18e eeuwse stijl), beschilderd met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 10x30x22cm.
Prachtig 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met bloemendecor in goede staat 2xø12,5cm. Cond.: G
Oud Societe Ceramique Maastricht lampetstel 3-delig, cremekleurig in zeer goede staat 30xø33cm.
Twee Kantonese porseleinen borden 1e helft 20e eeuw met bloemdecor en tekens ø25,3cm. Cond.: G
Drie keramieken vaasjes, ca. 1960, in lusterglazuren, gemaakt door Gerben van Hes (Enschede). In zeer goede staat. 10-20cm.
Grote oude handbeschilderde tegel in lijst ca. 1920 met voorstelling naar een schilderij van H.C. Nakken (chips verf af) 60x80cm. Cond.: R
Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G
Mooi 19e eeuws imari porseleinen pijpvaasje met figuren, apenkoppen en landschapsdecor in zeer goede staat 17,5xø10cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen; 1x grijs porselein met figurendecor 7xø14,5cm. Cond.: G en 1x Chine de Commande met figurendecor 6,5xø14,5cm. (oude haarscheuren en randschades) Cond.: R-G
Prachtige grote 19e eeuwse imari porseleinen kom met floraal- en gouddecor in zeer goede staat 8,8xø17,7cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 18e eeuw; 1x grote kom met floraal decor 9x8xø20cm. (schade voet + haarscheur) en 1x beker met figurendecor (oude haarscheur) 12x12xø8,7cm. Cond.: M-R
Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...
Twee figuren van kniertje (Holland) ca. 1900 met monogram AH (beschilderd gips) H.18cm., Cond.: R
Twee grote Franse porseleinen Samson kommen ca. 1880 met wapen en floraal decor in zeer goede staat 8xø22cm.
Bijzonder groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. (haarscheur 4cm. en minimale randschade) ø38,7cm...
Oude Italiaanse Faynece aardewerken vaas met polychroom bloemendecor 20e eeuw in goede staat 30x21xø16cm. Cond.: G
Zeldzame Jema Holland keramieken pinguin Nr. 77 met groen-blauw-creme glazuur 20e eeuw. In zeer goede staat 43x20x15cm.
Twee grote polychroom platelen Schoonhoven vazen met onderschotels. 1898 H.M: Koningin Wilhelmina 1923. Handbeschilderd met kastelen van oranje en floraal decor. 1 Vaas bovenrand gerestaureerd 36xø14c...
Grote oude porseleinen Royal Copenhagen vaas (Denmark) W.E. met voorstelling van twee zeilschepen voor een kustplaats 34xø17cm. Cond.: G
Vier porseleinen bloemenmeisjes 19e eeuw, gemerkt met anker en kruis. Lichte beschadigingen 10cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 19e eeuwse ghandi vaas (tuit mist) met bloemdecor, erg apart 20xø14cm. Cond.: R
Porseleinen koffieset ca. 1900 met landschap en bloemendecor; koffiepot, suikerpot en melkkan 7-13cm. Cond.: G
Terracotta trekpotje, China ca. 1930 met zegel op de bodem en drakendecor 9x16xø10cm. Cond.: G
Twee Franse porseleinen Samson borden 19e eeuw met wapen- en bloemdecor (verso gemerkt) ø24cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor, gerestaureerd en lichte randschade ø22,3cm. en ø24,6cm. Cond.: R
Chinees blauwe porseleinen vaas 15xø11cm. en een keramieken pauwenbord 2xø22cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws imari porselein; 1x vaasje met bloemdecor, 1x miniatuur vaasje (randschade) en 1x miniatuur dekselvaasje (chip deksel) 7-15cm. Cond.: R
Drie Makkums keramieken pauwenborden, polychroom 20e eeuw, ø15cm., ø22cm., ø28cm. Cond.: G
Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G
Drie Makkums keramieken sierborden 20e eeuw met bloemen- en vogeldecor ø9,5cm. 18x18cm. en ø20cm. Cond.: G
Twee delen Makkums keramiek 20e eeuw; 1x tegeltableau (2 tegels) met bloemdecor 28x16cm. en 1x beker met bloemen- en vlinderdecor 8xø10cm.
Oude keramieken Ghandi ca. 1930, genummerd 3245, hoogstwaarschijnlijk Royal Dux in goede staat 22x20x16cm.
Terracotta Chinees met glazuur (blauw/bruin/groen/wit) Nr. 42 in goede staat 15x11x11cm. Cond.: G
Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G