17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Divers plated 661
Divers plated

15 EUR

2 Landkaarten, 17e eeuw 1031
2 Landkaarten, 17e eeuw

15 EUR

Bungers, stilleven 1130
Bungers, stilleven

15 EUR

Ets, Den Bosch 1202
Ets, Den Bosch

15 EUR

Petroleumlamp 2090
Petroleumlamp

15 EUR

Spaan, beddekruik en kookpot 2117
Spaan, beddekruik en kookpot

15 EUR

Kristallamp, zakmodel 2152
Kristallamp, zakmodel

15 EUR

Kristallamp, kaarsenhouder 2153
Kristallamp, kaarsenhouder

15 EUR

Buizerd 2254
Buizerd

15 EUR

2 Kandelaren 2260
2 Kandelaren

15 EUR

4 Tinnen kandelaars 2319
4 Tinnen kandelaars

15 EUR

2 Messing hengselbakken + vijzel 2331
2 Messing hengselbakken + vijzel

15 EUR

3 Ketels + theepot 2332
3 Ketels + theepot

15 EUR

Houtgestoken wandrek 2409
Houtgestoken wandrek

15 EUR

Taart display 2447
Taart display

15 EUR

Messing jardiniere 2465
Messing jardiniere

15 EUR

5 Boeken postzegels 2807
5 Boeken postzegels

15 EUR

Album ca. 1300 DDR 2810
Album ca. 1300 DDR

15 EUR

Ca. 1300 zegels, Indonesië 2813
Ca. 1300 zegels, Indonesië

15 EUR

Faller Z 282777, dorpsset 3040
Faller Z 282777, dorpsset

15 EUR

Grootmoeders tijd, klok 3530
Grootmoeders tijd, klok

15 EUR

Klokje 3573
Klokje

15 EUR

Perzisch kleed 4523
Perzisch kleed

15 EUR

Perzisch kleed 4528
Perzisch kleed

15 EUR