Reiswekker ca. 1890 met slagwerk, nikkel en messing met sleutel (oxidatie) 15cm. Cond.: R
Oude notenhouten Zaanse klok. FSH Germany uurwerk met atlas, bel en bronzen aramturen (1 zuil zit los) 62x24x15cm. Cond.: G
Oude Juba buffetpendule met 3 gongstaven in zeer goede originele staat
Eikenhouten gewichtenklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 76x25x10cm.
Eikenhouten Warmink (Wuba) Sallander wandklok met bronzen ornamenten en maanstand 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 52x23x13cm.
Oud Indonesisch teakhouten wandkastje ca. 1930 met lade achter 2 deurtjes. Snijwerk op de deuren, bovenkant en zijkanten Oosters landschap. In zeer goede originele staat 32x25x15cm. Cond.: G
Oud Hollands eiken handgestoken kist ca. 1930 in goede staat 42x59x35cm. Cond.: G
Twee kleine Perzische geknoopte lopers rood/bruin in redelijke tot goede staat ca. 95x48cm.
Oud Perzisch kleed en dubbele zak (ouder) 153x90cm. en 67x34cm. Cond.: G
Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt (gereinigd) in rood/blauw tinten 125x80cm.
Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur op marmeren sokkel van F. Iffland, voorstellend een jongen met big. In goede originele staat 16cm. Cond.: G
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas, 1x roomstelletje en 2x waxinelichtjes gemerkt Thomas 4-32cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G
Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.
Twee kristallen gegraveerde glazen ca. 1900; 1x monogram A.H. met bloemen en 1x rondom met floraal decor 14-16cm. Cond.: G
Drie oude geslepen kristallen karaffen 20e eeuw in goede staat 8-35cm. Cond.: G
Kavel van 22 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 21 bij elkaar horende kristallen glazen 9-16cm. Cond.: G
Groot Makkums keramieken herdenkingsbord "Coöperatief Verzekeringsfonds 1917-1967", chips af ø31,5cm. Cond.: R
Groot koninklijk Delft sierbord 1573 schilder T, met geschulpte rand 20e eeuw 5xø29cm. In zeer goede staat
Vier oude Hollandse tegels met decor van figuren te paard 20e eeuw in goede staat 13x13,3cm.
Keramieken bloempot ca. 1900 met Jugendstil bloemdecor, 1 bakscheur Cond.: G
Negen oude wandtegels Holland Makkum 20e eeuw met diverse landschaps-voorstellingen 13x13cm. Cond.: R-G
Grote Chinese 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor 15xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse kom met vissendecor, gesigneerd onder de bodem. Scherf gelijmd en randschade 7x15cm. Cond.: M
Kavel diverse porselein en glas; 11x Limoges porselein 2e helft 20e eeuw, 1x glazen vaasje met met goud en 2x Herend porselein (kruikje en schaaltje) 2-11cm. Cond.: G
Twee delen oud/antiek porselein; 1x Petrus Regout kastkom, decor Timor 10xø16cm. en 1x cakschaal Staffordshire England, decor Pagoda met Chinees decor 31x16cm. Cond.: G
Vijf oude keramieken Hummel figuren (beschadigd); schoorsteenveger, tirolerjongen met rugtas, engel met trompet, engel met accordeon en meisje op het hek 6-11cm. Cond.: M-R
Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G
Societe Ceramique Maastricht restservies, decor Peacock ca. 1900 bestaande uit; koffiepot (zonder deksel), suikerpot, melkkan(Kapot), 11 kop&schotel en Torgau schaal Cond.: R
Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G
Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G
Vijf oude/antieke kopjes met daarbij 2 schotels; 1x prachtig Empire kopje, verguld met fijn handbeschilderd landschapsdecor (haarscheur), 1x Empire kopje handbeschilderd (beschadigd), 1x kop&schotel B...
Terracotta Chinees met glazuur (blauw/bruin/groen/wit) Nr. 42 in goede staat 15x11x11cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x20cm. COnd.: G
Antiek Weens porseleinen schenkkannetje met gouddecor. Handbeschilderd decor (amorschlafend), gesigneerd Johner 12cm. Cond.: G
Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.
Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Diverse sieraden, o.a. double oorhaken parel, collier met filigrainhanger, armband, hangertje
Lot met diverse double sieraden. O.a. 7 broches, medaillon, oorclips en speld.
Lot met diverse horloges en sieraden. 8 Horloges, o.a. Prisma heren, Olympic dames. 5 Kettingen o.a. bruine parels, zilveren collier met G-sleutel broche.
Twee zilveren zoutlepeltjes ; 1x met opengewerkte roos 835/000 L.: 7,5cm. ca. 5,5gr. Cond.: U
Groot kavel divers oud plated o.a; kaarskandelaar, beugel, vaasje, schaal, roomstel, zilveren ring, etc. etc. Cond.: G
Twee 17e eeuwse landkaarten. 1x 1656 C.Gustawo, Otto Steenbok, van een Deense vestiging en 1x 1659 Victoris arbitrio permisit mense, van een Deense vestiging. 32x25 cm., Cond.:G
J. Bungers 66, olieverf op paneel, ketel met bloemen 43x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd , ets op papier, Den Bosch boekenvrouw 33x26cm. Cond.: G
Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G
IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.
Oude kristallen 6-lichts zakkroonluchter met messing bewerkt 20e eeuw, mist een paar stukjes glas L. 50-90cm. Cond.: R
Oude kristallen hanglamp 6-lichts met messing 20e eeuw 47xø58cm. Cond.: R
Twee grote metalen kaarskandelaars (zwart) 2e helft 20e eeuw 46xø15cm. Cond.: R-G
Vier tinnen kaarskandelaars 19e(3x) - 20e (1x) eeuw in goede originele staat 18-24cm.
Drie delen koperwerk 18e-19e eeuw; 1x strakke vijzel met stamper en 2x koperen hengselbakken in goede originele staat 11-ø13cm. en 36xø33cm. en 28xø27cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x biedermeier waterkan (gerestaureerd), 1x hengselkan (bedeukt) en 1x koffiekan bewerkt (bedeukt) 16-23cm. Cond.: R
Oud Oosters handgestoken wandkastje 20e eeuw in goede originele staat 57x60x13cm.
Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.
Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G
Vijf stockboeken met 5x 200 grootformaat zegels; Honden, Paarden, Vlinders, Vliegtuigen en Auto's. Gestempeld
Postzegelalbum met ca. 1300 zegels Indonesië, gestempeld.
Faller Z 282777 dorpsset, Z spoor. Geheel nieuw in verpakking.
Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R
Oude eigenbouw eikenhouten wandklok met pendule uurwerk ca. 1880, 8-daags 44x20x13cm. Cond.: R
Oud Perzisch handgeknoopt kleed zwart/bruin in redelijke staat 147x90cm. Cond.: R
Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R
Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G
Gegraveerde glazen dekselcoupe met onderschotel met bloemendecor ca. 1900, 20xø15cm. Cond.: G
Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.
Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G
Oude Gouda platelen herdenkingsbord Wilhelmina 1898-1923 met wapendecor ø27cm. Cond.: G
Twee delen oud keramiek; 1x Engelse schenkkan met tin-kleurig glazuur (onduidelijk gemerkt) 15xø11cm. en 1x Vaasje gesigneerd en genummerd 12xø13cm. (bruin-groen glazuur)
Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...
Delfts porseleinen kaststel , 5-delig, met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Keramieken lampetstel, 4-delig, ca. 1910, ongemerkt. In goede originele staat 26xø33cm.
Tien antieke/oude Duitse steengoed voorraadpotten grijs-blauw 4-22cm. Cond.: G
Drie delen keramiek met groen glazuur. Blue Mountain, Canada. een aansteker en twee asbakken (chip). 8*19 cm., Cond.:R/G
Twee delen Hutschenreuther porselein; 1x juskom 13x2x12cm. en 1x dekselterrine Selb LHS (gouddecor) 14x30x19cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G
Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G
Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.
Grote Japanse Quang Ying 20e eeuw, chip van stukje vinger 41cm. Cond.: R-G
Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm
Diverse double sieraden, o.a. horlogeketting, medaillon, mariahangertje, jasseronketting met pareltje
Lot double bestaande uit een fotohanger en broche en een hanger met witte steen.
Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R