Gesigneerd Ruysdael 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met watermolen 33x24cm. Cond.: G
Hanger,zilver verguld, in de vorm van een Ei, Faberge stijl. Malachiet groen ei, 30 mm, met aan de bovenzijde een openbewerking met zirconia's en lichtroze emaille.
P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G