Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Zilveren miniaturen 525
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

75 EUR

Zilveren tafelset 518
Zilveren tafelset
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Tanzaniet 511
Tanzaniet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ca. 1150 zegels, Engeland 2811
Ca. 1150 zegels, Engeland

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Postzegelboeken 2804
3 Postzegelboeken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Koperen rariteit 2474
Koperen rariteit

Resultaat:

20 EUR

Zilv. loddereindoosje 475
Zilv. loddereindoosje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Plated kandelaar 468
Plated kandelaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot double 461
Lot double

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Borstelkastje 2438
Borstelkastje

Resultaat:

40 EUR

Groot koperhek, pors. 2431
Groot koperhek, pors.
Geen vanafprijs
Verkocht
Sieradenkistje 2424
Sieradenkistje

Resultaat:

40 EUR

Zilveren moccalepeltjes 424
Zilveren moccalepeltjes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Lijstjes 417
2 Lijstjes

Resultaat:

40 EUR

Hanger princes 410
Hanger princes
Startprijs 165 EUR
20 Smeedijzeren sleutels 2388
20 Smeedijzeren sleutels
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Kolenbak 2381
Kolenbak

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Koperen kandelaar leeuwekop 2374
Koperen kandelaar leeuwekop

Resultaat:

25 EUR

Zilveren loddereindoosje 373
Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR
Kristallen bloemenvaas 366
Kristallen bloemenvaas
Startprijs 60 EUR
Armband, 5-rij gran./parel 359
Armband, 5-rij gran./parel
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 Delen aardewerk 6217
2 Delen aardewerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Mahoniehouten bureau 4191
Mahoniehouten bureau

Resultaat:

500 EUR

Miniatuur skelet 6210
Miniatuur skelet
Startprijs 180 EUR