Twee delen blauw keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x dekselpot gemerkt Fontaine 25xø20cm. en 1x schaal Jean Beck Munchen 9xø23cm. Cond.: G
Twee zilveren handgegraveerde opengewerkte roerstaven, bezet met bloedkoraal c.q. parel, 835/000, ca. 31gr., L. 12cm., Cond.:U
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, 835/000, Jaarletter: V 1880,m MT.: D.P.Kooi, Kollum, L. 27cm., Cond.:U
Broches, 3x goudkleurig met kleur. Ovaal model met paarse steen 30x24mm, bloemtakje met groen blad en 2 paarse bloemen en een model met gekleurde rozentak.
Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuren; 1x engeltje met trompet 1960-1900 238/C en 1x meisje met tas 1990-1999 Nr. 538. Beide in zeer goede originele staat 5-9cm.
Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...
Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.
Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl vitrine (porselein) opzetkast ca. 1880 met aan de zijkanten ook glas. Prachtige koplijst met snijwerk en origineel bronzen beslag. geheel staande op kla...
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G
Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...
Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.
Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Grote antieke terracotta Chinese wandschotel met als voorstelling een Chinees met kind en draak (1 chip) 8xø46cm. Cond.: G
Oud gesigneerd keramieken kruis, GPV PM handbeschilderd. In houten lijst 33x19x1.5 cm., Cond.G