16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Aardewerken vaas 6436
Aardewerken vaas

20 EUR

Japans ei 6460
Japans ei

20 EUR

Servies Altmann Weiden 6472
Servies Altmann Weiden

20 EUR

3 Delen keramiek 6372
3 Delen keramiek

18 EUR

Bronzen kandelaar, 18e eeuw 2321
Bronzen kandelaar, 18e eeuw

16 EUR

2 Collier 1 armband edelstenen 652
2 Collier 1 armband edelstenen

15 EUR

3x Zilver/plated 679
3x Zilver/plated

15 EUR

Daalder 1686 783
Daalder 1686

15 EUR

Ets, Lugano 1105
Ets, Lugano

15 EUR

A.G. Smid, bloemstilleven 1249
A.G. Smid, bloemstilleven

15 EUR

Brennauer 1955 1311
Brennauer 1955

15 EUR

P. Dahle 1414
P. Dahle

15 EUR

A.E. Eurhler 1422
A.E. Eurhler

15 EUR

Ed 1974 1431
Ed 1974

15 EUR

Kanonhuls 1922 2075
Kanonhuls 1922

15 EUR

Kandelaar, marmeren voet 2163
Kandelaar, marmeren voet

15 EUR

Messing bloemvaas 2198
Messing bloemvaas

15 EUR

Divers tin 2316
Divers tin

15 EUR

4 Diverse blikken 2436
4 Diverse blikken

15 EUR

Spiegel. Gotische stijl 4132
Spiegel. Gotische stijl

15 EUR

Eiken spiegel 4193
Eiken spiegel

15 EUR

Kleed 4526
Kleed

15 EUR

Glazen schaal Blenda 5580
Glazen schaal Blenda

15 EUR

Bisquit pors. engel 6074
Bisquit pors. engel

15 EUR