Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Biedermeier ketel 1860 2355
Biedermeier ketel 1860
Startprijs 30 EUR
Divers tin 2348
Divers tin
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Zilveren couvert 14
2x Zilveren couvert

Resultaat:

45 EUR

2 Stijgbeugels 2253
2 Stijgbeugels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Delen tin, 19e eeuw 2341
2 Delen tin, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Reproductie Rembrandt 1146
Reproductie Rembrandt

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Gouden ring, aquamarijn 7
Gouden ring, aquamarijn

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen dame, inktpot 5061
Bronzen dame, inktpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, vrouw met zwaard 5053
Bronzen beeld, vrouw met zwaard

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Beeld, jachthond 5046
Beeld, jachthond

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Bronzen papegaai 5010
Bronzen papegaai

Resultaat:

925 EUR

Joris Verdonkschot 5003
Joris Verdonkschot
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Perzisch tapijt 145x90cm. 4539
Perzisch tapijt 145x90cm.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed 4501
Groot Perzisch kleed

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Naaitafel 4210
Naaitafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Stoelen, vlechtwerk 4203
2 Stoelen, vlechtwerk

Resultaat:

60 EUR

Louis Quinze stijl stoel 4165
Louis Quinze stijl stoel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Hoekconsole 4156
Hoekconsole

Resultaat:

10 EUR

Eiken bewerkte lijst 4149
Eiken bewerkte lijst
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Televisiekast, stijlmeubel 4112
Televisiekast, stijlmeubel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grunder speeltafel 4104
Grunder speeltafel

Resultaat:

150 EUR

6 Thonet stoelen 4097
6 Thonet stoelen
Startprijs 400 EUR
Wortelnoten dichte kast 4061
Wortelnoten dichte kast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Eiken dekenkist 4053
Eiken dekenkist

Resultaat:

200 EUR